1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk do iksa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Antek22, Styczeń 8, 2011.

1. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Zaczne od tego ze szukalem w wyszukiwarkach i nie znalazlem zadnej informacji o tym. Byc moze jestem glupcem,byc moze nikt o tym nie rozmawial.
    Mam pytanie: czy zwykly dysk przenosny,bedzie mi dzialal prawidlowo tak samo jak zwykly hdd specjalnie do ixboksa? Chodzi mi o szybkosc odczytywania i czy bedzie mozna na niego sciagac gry z marketplacu?Oraz czy bedzie mogl z niego korzystac jednoczesnie moj komputer i iks,tak aby np. iks czytal z niego filmy zgrane przez laptop?
    Chodzi mi o np. taki dysk:
    DYSK ZEWNĘTRZNY PRZENOŚNY SILICON POWER A7 500GB (1395483376) - Aukcje internetowe Allegro
    jesli znacie lepsze(o ile bedzie dzialal) prosze o rade

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Ale zauwaz na wyjscie tego dysku nie wiem czy xbox posiada takie + nie wiadomo jakiego masz x'a. Pozatym jesli chodzi ci o cos w stylu pen drive to pen'y dzialaja z xboxem po sformatowaniu pena pod x'a. Predkosc odczytu jest troche slabsza od dysku wiadomo - przenosne. A i tak mozna instalowac ale zrzucac gier z maerkta chyba nie.

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Zeby uzywac tego dysku do gier przez usb to xbox zobaczy tylko 16gb, jak normalnie sformatujesz dysk zobaczy calosc ale zadnych gier czy save nie bedziesz mogl instalowac

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Musi byc firmy WD i odpowiednio przygotowany programowo,jesli podepniesz pod usb przenosny bedzie widzial max 16Gb.

Wczytywanie...

Poleć forum