1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk do konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wielblad, Sierpień 27, 2010.

1. Wielblad

Wielblad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Jako, że noszę się z zamiarem kupna Xbox'a, (jeszcze nie wiem kiedy, pewnie wersję S 4GB) mam takie pytanie. Posiadam dysk zewnętrzny na USB. Podobno X już wspiera pamięci Flash do 16GB. Czy to samo tyczy się zwykłych twardzieli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Tak, masz ograniczenie na jeden port USB, może być max 16GB. Czyli z twojego dysku zewnętrznego będziesz mógł wygospodarować tylko 16GB.

4. ALEXY28

ALEXY28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam podobne pytanie czyli jak ja mam dysk zewnętrzny 500gb i podłącze do USB to nie mogę odtworzyć filmów w HD DVD bo mam prawie cały dysk filmów

5. BioPower

BioPower Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    mozesz sprobowac inaczej.. podlacz dysk do kompa skonfiguruj media playera i polacz sie przez xboxa z kompem wtedy mozesz ogladac filmy ktore masz na kompie przez xboxa

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Możesz 16 gb tyczy się na instalowanie gier itp a nie na filmy jak podłączysz to normalnie wykryje 500 gb

7. ALEXY28

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bo mam samsunga g2 500 GB i wcześniej zgrałem na niego filmy dvd to widział tylko foldery ale nie widział plików fimu robiłem ale wyświetlił mi wszystko co jest na dysku

8. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    BioPower ma rację - podłączenie przez WMP jest o wiele wygodniejsze. Masz dostęp do WSZYSTKICH mediów na twoim komputerze - obrazy, zdjęcia, filmy i muzyka - poza tym, z tego co wiem, nie musisz się martwić o brak kodeków, ponieważ jest to strumieniowanie danych a nie odtwarzanie z fizycznie podłączonego dysku.

9. divao

divao Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy na pendrive bedzie znanczny spadek w predkosci gry?

10. ALEXY28

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a czemu teraz jak podłanczam dysk do konsoli przez USB to teraz go nie widzi a pendriva widzi

Wczytywanie...

Poleć forum