Dysk do konsoli

bercik7766

Użytkownik
Użytkownik
Albo kupujesz obudowę usb z Alledrogo: Obudowy dysków 3,5" - Aukcje internetowe Allegro - jest tego masa i dysk Ci się nie kurzy,
albo kupujesz to:Adaptery IDE/SATA - Aukcje internetowe Allegro i dysk Ci się kurzy.
Wybór nalezy do Ciebie.
Ja mam taki pytanie czy podłączając dysk tym adapterem trzeba do dysku doprowadzić zasilanie ??

no i drugie pytanie czy można podłączyć zarówno ATA jaki i SATA ??
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taki pytanie czy podłączając dysk tym adapterem trzeba do dysku doprowadzić zasilanie ??
no i drugie pytanie czy można podłączyć zarówno ATA jaki i SATA ??
Odpowiem na TYM przykładzie , posiadam takie dwie.
Dla dysku 3,5 cala , czy to SATA , czy ATA , wymagane jest zasilanie. Zasilacz znajduje się w komplecie.
Co do możliwości podłączeń to czytać opisy aukcji. Do tej co podałem podłączysz zarówno 3,5 jak i 2,5 cala SATA i ATA. 2,5 cala ATA będzie działał bez zasilania , lecz do SATy będziesz na niej musiał dać zasilanie. Osobiście do 2,5 SATA mam obudowe.
 

bercik7766

Użytkownik
Użytkownik
Daniel1979 dzięki za wyczerpującą odpowiedz , jeszcze jedno pytanie:
RGH jaki najwiekszy dysk obsługuje ?? 500 Gb czy 1 Tb ??
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie tak jak przy JTAG-2 terabajty,ale pewien nie jestem.
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
mozesz kupic zwyklego 3,5cala i podlaczyc zamiast napedu DVD w konsoli
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie da sie podlaczyc zamiast napedu, musi byc do zlacza hdd

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
 

Krzysztof Kusztykiewicz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy można zgrywać z laptopa Rozpakowane pliki ISO przez USB (wtedy można wykorzystać szybki transfer USB 3.0 )
Czy tylko przez FTP ?

Pytam ponieważ nie wiem czy kupować dysk z USB 3.0
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Czy można zgrywać z laptopa Rozpakowane pliki ISO przez USB (wtedy można wykorzystać szybki transfer USB 3.0 )
Czy tylko przez FTP ?

Pytam ponieważ nie wiem czy kupować dysk z USB 3.0
Rozpakowuj bezpośredio na dysk-po co tracić czas na przesyłanie.
 

Mamkers

Banned
Użytkownik
Mam dysk 3,5 cala 1TB, staram sie od 2 dni zamienić go z NTFS na FAT32 i mi nie wychodzi...
Próbowalem Partition Magic i trzeba zaplacic, Gparted sciagnalem, ale odpalic sie nie chce (sa jakies pliki do syslinux, isolinux, live), jednak nie ma zadnego .exe, staralem sie tez uzyc cmd i tam sformatowac, jednak po kilku godzinach wywalilo ze dysk jest zbyt duzy. Moze ktos doradzic czym sformatowal swoj?
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
A zwyczajnie pod windowsem probowales formatowac ?? (prawy/formatuj... )

a gparted to ty musisz wypalic na plyte bootowalna i uruchomic kompa z tej plyty i wtedy bedziesz mial mozliwosc ustawienia partycji, formatowania itp
 

Mamkers

Banned
Użytkownik
Jak klikam prawy i formatuj to mam NTFS i exFAT, brak mozliwosci ustawienia zwyklego FAT32
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Użyj ESEUS Partition Master. Potężne narzędzie i w pełni darmowe do użytku domowego. Zrobisz nim co zechcesz.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
 

przemos

Użytkownik
Użytkownik
są jakieś limity pojemności przy RGH? jakieś 16gb czy są zniesione na RGH?
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma limitow na RGH
 

Do góry Bottom