1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk do RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kubala552, Październik 5, 2013.

1. kubala552

kubala552 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    posiadam konsolę Xbox 360 (RGH) i mam zamiar kupić do niego dysk zewnętrzny na którym będę trzymał kopie zapasowe gier. Zastanawiam się czy taki dysk byłby dobry: SEAGATE Expansion 2TB STBV2000200. Chodzi mi oto czy gry na nim nie będę jakoś dziwnie ''lagowały''.
    Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Do tego nadaje się każdy dysk do pojemności 2 terabajty maximum.

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Oczywiście że będzie sie nadawał, do obudowy na USB, sformatować na FAT32 i wszystko

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nic nie będzie lagowało, jeśli konsolę masz w wersji SLIM, to możesz jakikolwiek dysk 2,5" kupić i bez obudowy wpiąć go w miejsce oryginalnego dysku, chyba, że wolisz przez USB..

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Właśnie. Lepiej kup jakiś duży dysk sata 2,5 i włóż go do Slima tak jak napisał Jabar. Z doświadczeinia wiem, że lepiej mieć w konsoli dysk wewnętrzny. Na przykład, gdy kiedyś przyjdzie Ci ochota na zagranie w świetne gry z pierwszego Xboxa to emulatora na dysku zewnętrznym nie zainstalujesz. Najlepszą opcją jest mieć oba dyski.

Wczytywanie...

Poleć forum