1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk do Slima PILNE !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez smk, Kwiecień 15, 2012.

1. smk

smk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, dziś mam zamiar zamówić dysk do mojego slima i tutaj jest jakiś ładny czy to jest oryginałka ??? i czy będzie do mojego boxa pasować 120GB Dysk 120 GB XBOX 360 z obudowa =KOMPLET (2260976455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dysk firmy WD plus kieszeń. BedIe pasować

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    ms nie produkuje dyskow a nie slyszalem aby ktos je podrabial.dyski do konsoli sa od firmy WD i czy sprzedaje je ms czy ktos inny sa to te same dyski, pozatym orginalna moze byc obudowa ale tutaj chyba nie jest co sugeruje ten opis "mogą minimalnie różnic się obudowy od pokazanych na poglądowych zdjęciach(chodzi dokładniej o napisy itp"

5. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Microsoft nie produkuje, ale takze nie uzywa dyskow marki WD. sa to przystosowane dyski dziaajace jak "oryginalne"

6. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    nie uzywa dyskow WD?? a jakich?? mozesz wyrazic sie jasniej o co ci chodzi ? jak dla mnie to poprostu zwylkly dysk z odpowiednia konfiguracja do dzialania na konsoli i nie ma znaczenie czy kupisz je od ms czy nie, i z cala pewnoscia dzialaja jak orginalne bo nie ma nie orginalnych dyskow WD.jednym slowem "orginalny" dysk od ms to tylko napis na pudelku i pewnie wyzsza cena.

7. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Microsoft pakuje seagate, hitachi nigdy nie uzywal dyskow WD. Są to po prostu dyski ze zmienionym fw.... lecz zasada działania taka sama

Wczytywanie...

Poleć forum