dysk do x360 - 250 gb czy 120gb?

Nikolai

Banned
witam. jescze dzisiaj chce zamówic sobie dysk do konsoli XBOX360 - i mam dylemat - 120 gb HDD czy 250 gb HDD.250 gb są droższe o kilkadziesiąt złotych od 120gb. Tylko nie wiem, czy 250gb wykorzystam. Będę ściągał dema, map-packi, i kupował niektóre gry za MSP. (np Call of Duty Classic) oraz niektóre DLC(np do forzy).
Gier instalowac nie będę.


Czy 120gb mi wystarczy? Czy wrazie czego można 'dokupic' pamięc?
Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
bierz 250, obecnie roznica cenowa jest tak niewielka ze lepiej brac wiekszy i miec wolne miejsce, niz jak ma braknac i potem zalowac ze sie wiekszego nie wzielo.
 

T0Mmy

Banned
120 gb wystarcza . Zainstalujesz kilka gier a jak ci nie wystarczy miejsca to usuniesz z dysku gre . Ja gram na 60 gb i jak przejdę gre to usuwam i instaluje następną. Oszczędności na nowy rok sie tak czy siak przydadzą .
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
250 to tak w sam raz - 120gb to już mało - chyba że ktoś lubi żonglerkę z instalowaniem
ja najchętniej wrzuciłbym już 500gb - problem jest tylko taki że jeszcze nie ma
mam 120gb +pen 16gb i brakuje mi notorycznie miejsca - od ręki zmieniłbym na 250gb albo większy bo nowe gry z patchami mają już 8-9gb a przecież co chwila są nowe updaty i dlc - że o arcade i demo nie wspomnę
 

mpq1671

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli różnica cen jest rzeczywiście niewielka to wiadomo, bierz większy - przyjmując, że gry ważą średnio powiedzmy 7gb - na 120GB zainstalujesz z 12-15 gier.
 

Nikolai

Banned
dzięki wszystkim, jednak zdecydowałem się na 250 gb, rpogadałem z rodzicami, dołożą się te 50 złł :)

do zamknięcia
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
A miał ktoś taki dysk?
HTML:
http://allegro.pl/nowy-samsung-250-gb-2-5-w-mini-obudowie-forkomp-i1373962086.html
. Na aukcji pisze że mogą go przygotować do pracy z xboxem a nie chce wydać 180zł żeby się okazało że jednak nie działa.
 

XMigda

Użytkownik
Użytkownik
jesli grasz na oryginalach i jestes zalogowany do xbox live to nie bierz bo za nieoryginalne dyski sa bany.ale jesli jedziesz na piratach to bierz.
 

Matii

Użytkownik
Użytkownik
120GB daje rade. ale wiadomo im więcej tym lepiej.
 

Do góry Bottom