1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk do x360 - 250 gb czy 120gb?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Nikolai, Grudzień 19, 2010.

1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam. jescze dzisiaj chce zamówic sobie dysk do konsoli XBOX360 - i mam dylemat - 120 gb HDD czy 250 gb HDD.250 gb są droższe o kilkadziesiąt złotych od 120gb. Tylko nie wiem, czy 250gb wykorzystam. Będę ściągał dema, map-packi, i kupował niektóre gry za MSP. (np Call of Duty Classic) oraz niektóre DLC(np do forzy).
    Gier instalowac nie będę.

Czy 120gb mi wystarczy? Czy wrazie czego można 'dokupic' pamięc?
    Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    bierz 250, obecnie roznica cenowa jest tak niewielka ze lepiej brac wiekszy i miec wolne miejsce, niz jak ma braknac i potem zalowac ze sie wiekszego nie wzielo.

4. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    120 gb wystarcza . Zainstalujesz kilka gier a jak ci nie wystarczy miejsca to usuniesz z dysku gre . Ja gram na 60 gb i jak przejdę gre to usuwam i instaluje następną. Oszczędności na nowy rok sie tak czy siak przydadzą .

5. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    250 to tak w sam raz - 120gb to już mało - chyba że ktoś lubi żonglerkę z instalowaniem
    ja najchętniej wrzuciłbym już 500gb - problem jest tylko taki że jeszcze nie ma
    mam 120gb +pen 16gb i brakuje mi notorycznie miejsca - od ręki zmieniłbym na 250gb albo większy bo nowe gry z patchami mają już 8-9gb a przecież co chwila są nowe updaty i dlc - że o arcade i demo nie wspomnę

6. mpq1671

mpq1671 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli różnica cen jest rzeczywiście niewielka to wiadomo, bierz większy - przyjmując, że gry ważą średnio powiedzmy 7gb - na 120GB zainstalujesz z 12-15 gier.

7. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzięki wszystkim, jednak zdecydowałem się na 250 gb, rpogadałem z rodzicami, dołożą się te 50 złł :)

do zamknięcia

8. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    A miał ktoś taki dysk?
    HTML:
    http://allegro.pl/nowy-samsung-250-gb-2-5-w-mini-obudowie-forkomp-i1373962086.html
    . Na aukcji pisze że mogą go przygotować do pracy z xboxem a nie chce wydać 180zł żeby się okazało że jednak nie działa.

9. XMigda

XMigda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdzieś na Śląsku :)
    jesli grasz na oryginalach i jestes zalogowany do xbox live to nie bierz bo za nieoryginalne dyski sa bany.ale jesli jedziesz na piratach to bierz.

10. Matii

Matii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    120GB daje rade. ale wiadomo im więcej tym lepiej.

Wczytywanie...

Poleć forum