1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk do xb 360 slim 4gb Jak powiększyć????

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez asyriusz, Styczeń 13, 2012.

1. asyriusz

asyriusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Jestem tu nowy i to bardzo.
    Na dodatek mam doczynienia z xb 2 dni i jestem kompletnie ciemny na temat xb. Totalne zero
    Kupiłem sobie wersję z kinect i 4 gb pamięcią
    Znalazłem miejsce gdzie powinien być dysk.
    I odrazu znalazłem na allegro kieszeń do dysku do konsoli, pasuje jak ulał, tylko!
    i właśnie, dysk który wsadziłem nie działa, miałem dysk pod sata 60 gb i sobie chciałem zapodać ale nie działa, dlaczego???? Czy jest tam jakieś zabezpieczenie czy coo.
    Ale z drógiej strony sata to sata więc powinno działać. Wyjaśnijcie mi to bo mnie H bierze
    Nie denerwujcie się na mnie jęśli już był temat poruszany bo szukałem i nie znalazłem.
    więc jak coś to przepraszam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vMjuzik

vMjuzik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Slim nie jest kompatybilny z dyskami z poprzednich odsłon konsoli . Musisz kupic specjalny dysk pod Slimke ; )

4. Z0N1C PL

Z0N1C PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dyski WD tylko działają.

5. mateusz_44

mateusz_44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dębica
    jest nie kompaktybilny ale można go przerobić są do tego odpowienie programy nie wiem czy na tym forum znajdziesz ale jak po googlujesz to napewno znajdziesz wiem ze trzeba jakieś pliki dograć a wczesniej odpowiednio sformatowac dysk zeby byl widziany jako xboxowy

6. asyriusz

asyriusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Troszkę poszperałem ale nic nie znalazłem na temat przerabiamia dysków. Z tymi x boxami to tylko same problemy. nic nie idzie zmienić bo wszystko nie pasuje. Ma ktoś coś jeszcze na ten temat????

7. mjq

mjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
  8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Trochę Was rozczaruje i napiszę, że dyski z fatów DZIAŁĄJĄ w slimach. Zwykłego dysku sata od pc nie wsadzisz do xboxa. Musi być oryginalny ms, lub wc caviar scorpio. Bycie świeżakiem nie zwalnia z korzystania z wyszukiwarki.

Wczytywanie...

Poleć forum