Dysk do xb 360 slim 4gb Jak powiększyć????

asyriusz

Świeżak
Świeżak
Witam
Jestem tu nowy i to bardzo.
Na dodatek mam doczynienia z xb 2 dni i jestem kompletnie ciemny na temat xb. Totalne zero
Kupiłem sobie wersję z kinect i 4 gb pamięcią
Znalazłem miejsce gdzie powinien być dysk.
I odrazu znalazłem na allegro kieszeń do dysku do konsoli, pasuje jak ulał, tylko!
i właśnie, dysk który wsadziłem nie działa, miałem dysk pod sata 60 gb i sobie chciałem zapodać ale nie działa, dlaczego???? Czy jest tam jakieś zabezpieczenie czy coo.
Ale z drógiej strony sata to sata więc powinno działać. Wyjaśnijcie mi to bo mnie H bierze
Nie denerwujcie się na mnie jęśli już był temat poruszany bo szukałem i nie znalazłem.
więc jak coś to przepraszam.
 

vMjuzik

Użytkownik
Użytkownik
Slim nie jest kompatybilny z dyskami z poprzednich odsłon konsoli . Musisz kupic specjalny dysk pod Slimke ; )
 

Z0N1C PL

Banned
Dyski WD tylko działają.
 

mateusz_44

Użytkownik
Użytkownik
jest nie kompaktybilny ale można go przerobić są do tego odpowienie programy nie wiem czy na tym forum znajdziesz ale jak po googlujesz to napewno znajdziesz wiem ze trzeba jakieś pliki dograć a wczesniej odpowiednio sformatowac dysk zeby byl widziany jako xboxowy
 

asyriusz

Świeżak
Świeżak
Troszkę poszperałem ale nic nie znalazłem na temat przerabiamia dysków. Z tymi x boxami to tylko same problemy. nic nie idzie zmienić bo wszystko nie pasuje. Ma ktoś coś jeszcze na ten temat????
 

mjq

Użytkownik
Użytkownik
Konsola to nie PC. Kupiłbyś oryginalny dysk to nie byłoby problemu. Czytaj i działaj: http://xboxforum.pl/artykuly-f27/jak-podpiac-hdd-z-pc-do-xboxa360[bevs-bevt-beas-bjkt-bekt-velociraptor]-14421.html
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Trochę Was rozczaruje i napiszę, że dyski z fatów DZIAŁĄJĄ w slimach. Zwykłego dysku sata od pc nie wsadzisz do xboxa. Musi być oryginalny ms, lub wc caviar scorpio. Bycie świeżakiem nie zwalnia z korzystania z wyszukiwarki.
 

Do góry Bottom