1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk do xbox 360 slim

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez zbyszko1979, Luty 14, 2013.

1. zbyszko1979

zbyszko1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Koledzy czy kupujac dysk od konsoli fat i wyciagnieciu go z obudowy podłacze go do mojego slima? Jesli tak to czy za to nie bedzie jakis konsekwencji ze strony microsoftu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tak podłączysz.

Nie będzie żadnych konsekwencji z tego tytułu

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dysk oryginalny od fata włóż bez obudowy do konsoli w miejsce gdzie podłącza się dysk do slima. Ja tak mam zrobione i wszystko pięknie działa i w dodatku działa jako dysk wewnętrzny także wszelkie dodatki typu dlc czy title update bez problemu uruchomisz.Przed włożeniem dysku w slot polecam dokleić jakąś tasiemkę na wypadek jakbyś kiedyś chciał kiedyś dysk wymienić lub wyciągnąć,bo trudno go stamtąd wydobyć palcami.

5. zbyszko1979

zbyszko1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki wielkie za pomoc. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum