Dysk do Xbox

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Interesuję się kupnem dysku do mojego Xboxa. Nie chce kupować z obudową itd itp. Tylko kupić jakiś dysk do laptopka i połączyć go kablem pod Xbox. Jaki kablem można go połączyć?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik

Trzeba mieć taki specjalny kabel niestety przeszukałem całe Allegro i nie znalazłem takiego kabla.
Polecam ci od razu kupić dysk WD (od razu przerobiony aby działał z Xboxem) z tasiemką (tym kablem) i w obudowie.
ROBSON.PL
DYSK HDD W OBUDOWIE 250GB xbox360 250 gb (1173819078) - Aukcje internetowe Allegro
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki.
 

ptwqk

Banned
360shop Tasiemka do dysku Xbox 360 WAWA OKAZJA (1170711422) - Aukcje internetowe Allegro takowy kabelek..
odstrasza sama cena choć za tyle właśnie kupilem taki kabelek, na tym forum badz na allegro mozna kupic obudowe z kabelkiem za 25-30zl z przesylka..
 

Tamodar

Świeżak
Świeżak
przepraszam, że pytam ale czy dysk 2.5cala, 250gb podłączony przez USB nie będzie działał mimo podwójnego kabla( tzn końcówki jedna do danych a druga do zasilania )? Pytam bo nie chcę wyjść na nobka przed synem :) a może uda mi się czymś zabłysnąć ? proszę o jakąś wskazówkę chyba ,że się nie da i trzeba zrobić tak jak wyżej(tzn kupić dysk oryginalny albo na allegro) to wystarczy jak mnie ktoś opieprzy ,że ciągnę dalej temat i powie "nie ma opcji rób jak wyżej " serdecznie dziękuję za pomoc
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
Przez USB obsługuje tylko 16GB;/
 

tomekszcz91

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam za to pytanie. Czy opłaca się kupić dysk 20 gb czy lepiej odłożyć pieniądze na 60. Słyszałem że niedługo gry będą wymagać dysku. Czy może pendrive'a 16gb który robiłby za dysk? :)
 

Tamodar

Świeżak
Świeżak
Przez USB obsługuje tylko 16GB;/
wybacz , że jestem upierdliwy ....ale czy pendek musi być sformatowany jakimś specjalnym programem czy wystarczy go podpiąć i hula bez problemu ?
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
przepraszam, że pytam ale czy dysk 2.5cala, 250gb podłączony przez USB nie będzie działał mimo podwójnego kabla( tzn końcówki jedna do danych a druga do zasilania )? Pytam bo nie chcę wyjść na nobka przed synem a może uda mi się czymś zabłysnąć ? proszę o jakąś wskazówkę chyba ,że się nie da i trzeba zrobić tak jak wyżej(tzn kupić dysk oryginalny albo na allegro) to wystarczy jak mnie ktoś opieprzy ,że ciągnę dalej temat i powie "nie ma opcji rób jak wyżej " serdecznie dziękuję za pomoc
Xbox wykryje nawet 250GB, ale jesli go sformatujesz pod XFAT - zeby dzialal jako pamiec dla Xbox'a to niestety nawet z 1000GB zostanie tylko 16GB ;).
Oryginalne dyski 120gb Microsoft Elite czarne (1159431654) - Aukcje internetowe Allegro
DYSK HDD W OBUDOWIE 250GB xbox360 250 gb (1173819078) - Aukcje internetowe Allegro

Te 250tki w dobrej cenie, warto kupic ;).

wybacz , że jestem upierdliwy ....ale czy pendek musi być sformatowany jakimś specjalnym programem czy wystarczy go podpiąć i hula bez problemu ?
Pod X'em sie go formatuje.

Ja mam za to pytanie. Czy opłaca się kupić dysk 20 gb czy lepiej odłożyć pieniądze na 60. Słyszałem że niedługo gry będą wymagać dysku. Czy może pendrive'a 16gb który robiłby za dysk?
Dysk 20GB to 13GB (7GB zajmuje "wolne miejsce dla systemu") wolnego miejsce czyli 1 gra ew. 2 gry. 60GB to juz kilka gier - np. 7 ;), 120GB starcza bez problemui 250GB - wiecej nie potrzeba :).
P.S. Jak podlaczysz ten sam dysk 20GB pod USB to bedziesz mial 16GB pod X'em hehe :)
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam za to pytanie. Czy opłaca się kupić dysk 20 gb czy lepiej odłożyć pieniądze na 60. Słyszałem że niedługo gry będą wymagać dysku. Czy może pendrive'a 16gb który robiłby za dysk? :)
20 raczej się nie opłaca, wgrasz dwie gry i na tym koniec. Nad pendrivem też myślałem ale 16gb to też nie wiele 2-3 gry i to wszystko, a cena trochę niższa od dysku 60gb.
Lepiej dołóż na 60gb, też taki zamierzam kupić wydaje się to najrozsądniejszą z opcji.
 

Tamodar

Świeżak
Świeżak
no oki zrozumiałem a teraz z innej trochę beczki , czy istnieje taka opcja ( pewnie pytanie wszyscy uznają za idiotyczne ,żeby nie powiedzieć kretyńskie ) czy jest może kabel albo złączka czy jak to się tam nazywa by podpiąć np 2 dyski jednocześnie i potem jakoś do konsoli czy muszę za każdym razem wypinać dysk jak mi braknie miejsca ? ( pytanie czysto teoretyczne ) i przepraszam ,że je zadałem
 

tomekszcz91

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie mi tam z płyty granie nie przeszkadza tylko chodzi o fakt że PODOBNO niektóre gry będą poprostu potrzebować dysku, na czym dokładniej miałoby to polegać to nie wiem. Zastanowię się jeszcze ale raczej kupie ten najtańszy tj. 20 GB tym bardziej że na karcie pamięci(256mb) po aktualizacjach itp. zostało mi tylko 40 mb na save'y :p
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
tomekszcz91 nie bierz dysku 20GB bo mojemu kumplowi tylko Forza 3 weszła i jedno demo i na tym koniec lepiej weź dysk 60GB albo 120GB WD
 

Do góry Bottom