dysk do xboxa FAT

lukas160287

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam dysk w konsoli 20 gb.wiem ze jest to zwykly dysk 2,5 cala SATA i chce go wymienic na 120gb( wyjac z obudowy 20gb i wlozyc 120)czy musze go formatowac? i co z systemem? savy i takie tam sobie skopiuje
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sformatujesz pod konsolą
System nie siedzi na HDD, tylko profile , savy itp.
 

PeCetoLog

Użytkownik
Użytkownik
Sformatujesz pod konsolą
System nie siedzi na HDD, tylko profile , savy itp.
Nie do końca prawda. Jeśli to nie jest wersja Arkade z pamięcią 256/512 to na dysku są przechowywane
dane Avatar/Kinect w urządzeniu/katalogu SysExt:, bez aktualizacji $systemupdate nie będą działać nowe gry
Jeśli to nie jest RGH/Jtag (tu działa każdy dysk SATA) to potrzebujez specjalnego dysku M$ (lub umiejętności w przeformatowaniu jakiegokolwiek do użycia z konsolą - raczej nie dla amatora)
 

lukas160287

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
konsola arcade jest.nie ma rgh tylko lt 3,0. mozna jakos samemu przygotowac dysk z poziomu kompa zeby zadzialal na konsoli?
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Jak coś to dyski tylko ze specjalnej serii WD (BEVS , BEVT) nie pamiętam tak na szybko jakie jeszcze serie wchodziły w grę. Taki dysk wpinasz do kompa odpowiednim softem przerabiasz i dopiero możesz do xboxa włożyć.
 

PeCetoLog

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak mówiłem, nie jest to zabawa dla amatora. Oszczędź sobie kłopotów i zrób zakupy na alleTOTO i po kłopocie.
Na weekend będziesz już mógł sie bawić dyskiem
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: dysk do xboxa FAT

Trzeba tylko sata w pc orqz programu. Jesli nie czujesz sie na silach w podpisie,masz gotowe hdd na alkegro.

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 

Do góry Bottom