1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk do xboxa (nie slima)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sikor1994, Listopad 26, 2010.

1. sikor1994

sikor1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wołomin
    Siema. mam zamiar kupić w koncu dysk, juz chyba najwyższy czas; P i mam do wyboru dwie aukcje.
    ten jest nieoryginalny NOWY DYSK TWARDY 250 GB W OBUDOWIE DO XBOX360 FV. (1328174782) - Aukcje internetowe Allegro
    a ten podobno oryginalny Dysk 250GB do Microsoft XBOX 360 kompletny NOWY (1333978749) - Aukcje internetowe Allegro

który brać?
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. NuMeR

NuMeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Stary a co za róźnica jeden i drugi będzie ci działał tak samo wiec po co przepłacać !

4. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jeden i drugi to homemade a nie oryginalny.

Oryginalny jest zgrzany w plastiku a nie żadnym kartoniku i kosztuje 400zł, nie 220.

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Dokładnie mam taki sam też nie oryginalny w środku w dobudowie jest porostu zwykły dysk WD serii Scorpion Blue dysk sprawuje się znakomicie za małe pieniądze jestem zadowolonym posiadaczem jak cię stać na oryginały za ok 400 to sobie kup ale nie ma różnicy z tymi WD .Pozdrawiam

EDIT:
    Oczywiście jest to dysk specjalnie przerobiony do pracy z Xboxem nie prosto wyciągnięty z laptopa

6. sikor1994

sikor1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wołomin
    wiem wiem :p. dobra dzieki temat do kosza

Wczytywanie...

Poleć forum