1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk do XBOXA WD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Globo93, Luty 6, 2010.

1. Globo93

Globo93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    jako że nie mogę pisać odpowiedzi w temacie http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-...-bevt-beas-bjkt-bekt-velociraptor]-14421.html To stworzyłem tutaj nowy wątek. Ostatnio kupiłem te dwie rzeczy z myślą o nowym dysku do Xboxa

KONTROLER PCI IDE SATA RAID + BIOS AK60A SKLEP FV (894355006) - Aukcje internetowe Allegro
    DYSK 120 GB WD 1200BEVS-08US SATA (906128104) - Aukcje internetowe Allegro

Teraz postępowałem zgodnie z poradnikiem ale coś jest nie tak. Próbowałem już tylu rzeczy że nie wypiszę wszystkiego. Powiem że próbowałem hddhackr 0.91 i 1.22, bios (jeżeli to był bios, mogę w nim ustawić jakiś "array" dla mojego dysku) kontrolera wykrywa dokładnie dysk ale gdy botuje z pendriva i wpisuję odpowiednią komende nic się nie dzieje(1.22) albo wyskakuje że nie znalazło dysku w Enhenced i próbuje w czymś tam (mogę sprawdzić dokładnie) wtedy msusze wybrać od 1-4, na żadnym nic się nie dzieje. Poproszę o pomoc bo nie wiem co mam robić.

Wczytywanie...

Poleć forum