1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk do xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JakubNowy, Wrzesień 26, 2011.

1. JakubNowy

JakubNowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcę kupić dysk do mojego klocka (premium) jednak ma już on swoje lata i prędzej czy później przestanie działać, dlatego chciałbym aby dysk działał także do wersji slim (którą bym kupował) czy są w ogóle takie cuda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. FoX94

FoX94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    DYSK 250GB do XBOX 360 SLIM i FAT - NOWY (1836891612) - Aukcje internetowe Allegro Łap jak dobrze czytam jest on do Fatów i Slimów trzeba tylko kupić odpowiednią obudowę i może coś z tego wyjdzie ;) Pozdrawiam!

@edit

Doczytałem w aukcji,że potrzebna jest przejściówka możliwe ,że to to :Kabel taśma do dysku konsoli Xbox360 (1846070823) - Aukcje internetowe Allegroale wątpie
    Bardziej prawdopodobne:X360 TRANSFER DANYCH / PROMOCJA /SKLEP ROBSON WAWA (1836346493) - Aukcje internetowe Allegro

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    maksymalny dysk to 320gb :)

5. Siesiowski

Siesiowski Świeżak Świeżak

Polubienia: