1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk Fujitsu Sata jak podpiąć do USB

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Bugal, Grudzień 9, 2014.

1. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Wyjąłem wczoraj dysk twardy fujitsu 60gb ze starego popsutego laptopa w piwnicy. Wejście SATA. I nie wiem bo robię rgh niedługo i myślę że żeby go podpiąć do usb to trzeba kupić przejściówkę SATA-USB, na allegro widziałem tylko kilka, najtańsza chyba 25zł.[​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak zrobisz RGH to normalnie go wepnij do konsoli jak masz wersje Slim lub E, a do fata to wrzuc go do obudowy od hdd :)

Dysk bedzie normalnie smigac przy RGH no i szybsze transfery masz po SATA niz USB :)

4. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Mam wewnętrzny 20gb i chciałem go też wykorzystać do gta 5 i innych dwupłytowych. ;-) chyba przejściówka niezbędna

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kieszeń na ten dysk zakup i będzie śmigał jako zewnętrzny pod konsolą z RGH

Wczytywanie...

Poleć forum