1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk Fujitsu.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ReXx, Czerwiec 19, 2010.

1. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie mogę znaleźć mojego wcześniejszego tematu. Otóż chcę przerobić dysk
    FUJITSU MHW2120BH na dysk do XBOX.
    Na tej stronie:
    Xbox 360 Hard Drive Upgrade - ivc wiki
    Jest plik HDDSS.bin dla tego dysku. Czyli jest możliwość przerobienia go?

2. Lotnik421 Xbox One

3. supermegazord

supermegazord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie ma takiej możliwości jedynie dyski WD serie znajdziesz w faq na temat robienia dysków pod konsole na tym forum te pliki po prostu pochodzą z dysków Fujitsu (from)

4. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hmm, a to jest możliwe?

Yes it's possible...maybe... Undecided
    And to avoid problems you must say goodbye to your savegames to do this with no extra stress. Cry

Steps:

- Find a valid xbox HDD (in your case you'll probably need a spare xbox HDD case to put your 120Gb HDD)
    - Find the official MS migration kit (DVD and SATA-USB cable)
    - Using a windows box and the 'Xplorer 2 xtreme build 2' application do a full backup of your valid HDD
    - Restore this image to your 120gb (this will force the partition creation just like they are on the valid HDD)
    - If needed, apply the hddss.bin for the 120Gb to your using the 'dd' command on a Linux box.
    - Put the valid HDD on your Xbox and use the official migration kit to 'migrate' to the 120gb HDD. (when I did this my Xbox wasn't recognizing my 120gb HDD anymore but the transfer kit software did found it and did the migration with no errors).
    - After the transfer, turn off your Xbox, put the 120gb HDD in the Xbox and 'voilá', it'll (maybe) be recognized again by your Xbox.

Well, it worked for me...

Hope it helps.

PS: My 120Gb HDD is a fujitsu one too.

5. supermegazord

supermegazord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zobacz tutaj wszystko ładnie opisane. Z tego co mi wiadomo a robiłem sporo dysków to oprócz WD nic innego nie działa i ie sądzę aby coś się zmieniło

Wczytywanie...

Poleć forum