Dysk HDD 250GB/Dysk zewnętrzny jako dysk do X360 Slim?

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Hej! Mam zamiar zmienić 360 Premium na Slimkę. Nie chce mi się wydawać kasy na dysk. W pokoju leży "radziecki" komputer, z którego już nie korzystam. Chciałbym go sformatować, ustawić jedną partycję i podłączyć do Slimki. Jest taka możliwość? Jeśli nie, posiadam 320GB dysk zewnętrzny: Samsung S2 Portable, czy na nim mogę instalować gry, dane do GTA V? Jeśli nie chyba pozostaje mi kupno dysku 60GB FAT i rozebranie go.

Dysk HDD to Maxtor DiamondMax 10 6V250F0
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak chcesz dysk HDD jako wewnętrzny to musiałbyś mieć WD.
Co do przenośnego to mógłbyś podłączyć ale konsola wykryje ci tylko 32gb pamięci.
Korzystniejszym rozwiązaniem będzie kupno dysku WD / dysku normalnego do slima.
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Ja potrzebuję max 60GB (GTA V + zapisy), więc mogę kupić z FAT'a i go jakoś podłączyć?
Jeśli chodzi o WD, to Xbox czyta max 500GB chyba?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Możesz kupić od FAT'a, wyjąć z obudowy i włożyć do slima.
Oryginalne dyski czyta do 320gb, ale WD można niby 500gb "przerobić".
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki, kupuję tego z FAT'a. Oczywiście wstawiam "Przydatne" :)

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II
 

bajtek1505

Świeżak
Świeżak
Witam, nie posiadam zadnego dysku w xboxie 360 fat tylko dwa pendriv 8 i 16gb, jeden na save drugi na instalowanie gier. Jeżeli chcecie grac w GTA V to nie potrzeba zadnego dysku wszystko sie zrobi na pendriva, NFS rivals potrzbuje dysku w konsoli na ktoorej wgrac musi tekstury HD, wiem bo przez to musialem zakupic dysk do konsoli pozdrawiam
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak tak, wszyscy to wiedza... ale o 1000% lepszym pomyslem jest dysk 60gb niz nawet najlepszy pendrive, bo pendrive sa za wolne i potem sa problemy z GTA
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Ja jednak mam pendrive 16GB, bo cena 60GB dysku to przesada a dysk zw ma NTFS a niekróre pliki są ponad 4gb. GTA V chodzi super, jak się ma pena USB 2.0 lub chińską podróbę to się nie dziw.

Wysłane Galaktyczną mocą Tab 3 7.0
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
A nie najlepiej jest kupić dysk wd bevs 250 gb za około 100 zł i go przerobić ?
 

Do góry Bottom