1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk i adapter dzwieku

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez doctorwho22, Wrzesień 10, 2013.

1. doctorwho22

doctorwho22 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Krypton
    Witam Szanownych Forumowiczów

Mam do Was dwa pytanka:

I. Kupiłem monitor z wyjsciem d-sub i dvi i chce podłaczyc konsole poprzez ta dvi i dzwiek puscic oddzielnym adapterem KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT -Najtaniej (3504601480) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i podłaczyc pod nie glosniki.

II. Poprzednio mialem konsole w wersji premium z dyskiem 60 gb, gdy konsola dostala rroda dysk sformatowalem pod windowsem i uzywam go do teraz. I tu moje pytanie czy jak sformatuje go pod xboxem bedzie mi dalej sluzyl w konsoli (Zadnego firmwaru nie zmieniałem). Windows widzi go jako Fujitsu MHV2060BH

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak dysk będzie działać w obecnej konsoli, przejściówka też powinna.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum