1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk i instalacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez masiusgn, Listopad 17, 2009.

1. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam tak sobie myślę jeżeli mamy zbanowaną konsole i braku możliwości instalowania gier a z tego co wiem to dodatki to Forzy 3 mozna do instalować więc tak się zastanowiłem i doszedłem się zastanowiłem że jak i dodatki się da to i powinno się dać i gre zainstalować poniewac dodatki to czesc gry i prosi o zainstalowanie po wlozeniu plyty z gra to napewno jest sposob zeby zmienic cos w parametrach gier lub dysku lub czegokolwiek zeby np: po wlozeniu plyty z powiedzmy modern warfe 2 prosilo o zainstalowanie dodatku a tym dodatkiem byla by sama gra napewno sie da cos takiego zrobic tylko pytanie jak i co? Moze ktos madry cos wymysli . Zmienic cos zeby wykrywalo to jako dodatek a byla by to gra moze cos na dysku niewiem ale jestem przekonany ze cos napewno sie da z tym zrobic biorac pod uwage ilosc banow to napewno ktos cos wymysli . Jutro bede mial dysk i bede kombinowal na wszystkie mozliwe sposoby zobacze w grach jak to jest z ta forza .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Powodzenia ;) Na pewno są już ludzie którzy próbują i to dobrzy informatycy... Póki co bez efektów

4. nack_nack

nack_nack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wloclawek
  5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jak czytam takie wywody to mi sie smiac chce..... cos zmienic w dysku cos w rejstrze usnunac jaki pliczek...... nie da sie panowie..... Ms tak zabezpieczył swoj OS ze nie da sie go ruszyc. i predzej wyjdzie wg mnie xbox 720 (czy jak on tam bedzie sie nazywał) niz złamia te zabezpieczenie.

wszystko co do tej pory zrobiono to soft do napedu, jakies sprzetowe podmiany nandu, oraz np to Prevent HDD Crippling - NAND write protect diagram - Scenyx Entertainment Community

jest to sprzetowe zabezpieczenie przed banem na hdd:)

6. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wiesz mysle ze nieda sie to parasola w ***** rozlozyc:D wszystko sie da tylko czeba sie znac

7. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Ale działa zanim złapałeś bana a nie po nim.

8. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    nie chce robic OT, czyli jak mam bevs'a i dostane bana to przestanie on dzialac ?
    a jak go odepne i sie zaloguje i bym dostal to co wtedy ?
    a i czy z oryginalnym dyskiem tez tak jest ?

9. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ban jest na konsolę a nie na dysk! nie można instalować gier na dysk i grać z dysku. Nie ma znaczenia czy ma się oryginalny dysk czy nieoryginalny... nawet jak odepniesz dysk i go podłączysz to i tak nie będzie można instalować gier bo jak już pisałem BAN JEST NA KONSOLĘ kurde ludzie nauczcie się szukać

Wczytywanie...

Poleć forum