1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk i przenoszenie danych.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez slacker7, Luty 9, 2014.

1. slacker7

slacker7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Moja konsolka wyposażona jest w dysk 20GB. Jak wiadomo taki dysk to nie dysk, bo mam raptem zainstalowaną płytę od GTA V, i płyty z dodatkowymi samochodami do Forzy 3 i Forzy 4, trochę autek do tej drugiej ściągniętych z XBL, parę aplikacji i ledwie zostaje się 400 mb na pomniejsze aktualizacje i save'y. Z tego oto powodu planuję zakupić dysk 120GB i tu moje pytanie. Czy mogę (np. pendrivem) przenieść z tej dwudziestki TYLKO takie rzeczy jak save'y i profile? W sensie czy mogę sobie wybrać co skopiować, czy muszę wszystko z góry do dołu? Z tego co czytałem na stronie M$ do 16GB można takie coś zrobić, ale powyżej trzeba kupić to urządzonko do kopiowania danych z dysków, a nie widzą mi się dodatkowe koszty, a tych danych jest tam więcej niż owe 16 i nie widzę też potrzeby kopiowania takich rzeczy jak te poinstalowane gry, bo to godzinka i wszystko będzie na swym miejscu :) Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na pendrive skopiujesz wybrane elementy

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

4. fkrsz

fkrsz Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    Otwierając pendrive'a w konsoli zapisy gier i skopiuj.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum