dysk i rgh

lespaul972

Świeżak
Świeżak
Witam dziewczna upiła mi xboxa 360 phat z przeróbka rgh i lt3 wersja hdmi z 2008 roku .
Xbox jest bez dysku mam 250gb hitachi 2,5" jak goprzygotowac pod rgh aby móc potem tylo zgrywac gry i cisnac do woli na konsolce ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Witam dziewczna upiła mi xboxa 360 phat z przeróbka rgh i lt3 wersja hdmi z 2008 roku .
Xbox jest bez dysku mam 250gb hitachi 2,5" jak goprzygotowac pod rgh aby móc potem tylo zgrywac gry i cisnac do woli na konsolce ?
Obudowa lub kieszen usb i rura

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2
 

lespaul972

Świeżak
Świeżak
czyli wystarczy wsadzic w taobudowe od xboxz i będzie smigac ta ?
a jak go przygotowac tj jai system pliów jakie foldery i plii powrzucac trzeba
 

kamilolos123

Użytkownik
Użytkownik
Formatujesz do Fat32 a żeby xbox czytał Ci grę którą ściągnąłeś musisz przekonwertować albo do formatu .god albo xex.
 

lespaul972

Świeżak
Świeżak
czyli dysku nie trzebapoza formatowaniem przygotowac content sam sie zrobi tak ?
 

kamilolos123

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz RGH to nie. Podpinasz i ma śmigać.
 

lespaul972

Świeżak
Świeżak
czyli dzieki chipowi rgh samo na dysku sie wszystko utworzy pod warniem ze bedzie sformatowany to systemu plików fat32 dobrze rozumiem ?
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Nie musisz nic robić.
Zrób format pod fat32 a później gry kopiujesz tam gdzie Ci się podoba.

PS. Ręcznie robisz katalogi.
 

lespaul972

Świeżak
Świeżak
a nie do content do folderu z zerami ze slimki tak pamietam.
 

kamilolos123

Użytkownik
Użytkownik
W content ustawiasz sobie ścieżkę gdzie znajdują się gry.
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
a nie do content do folderu z zerami ze slimki tak pamietam.
nie ma potrzeby tworzenia folderu content, może być np folder GRY ,tylko musisz w FSD ustawić ścieszkę do folderu z grami
 

PeCetoLog

Użytkownik
Użytkownik
Internal:
1.wsadzasz do obudowy FAT, popdpinasz, formatujesz z poziomu konsoli (potrzebny numer seryjny konsoli - odczyt z obudowy lub z ustawień systemowych).
2.Jeśli chcesz mieć emulator starego XBoxa to uruchamiasz HDD partition fixer i kopiujesz pliki emulatora
3. utwórz avatara, jeśli jest niewidoczny (szary) to zainstaluj Avatar/Kinect update, poszukaj na forum, lub (po angielsku )
UWAGA, ten update tylko o numerze równym systemie zainstalowanym w systemie konsoli (jeśli 15574 to $systemupdate 15574), bo uwalisz przeróbke !!!
 

Do góry Bottom