1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk jest nieautoryzowany - FIFA13

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez dzuniordgc, Marzec 21, 2013.

1. dzuniordgc

dzuniordgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam . Mam problem .
    Otóż mam LT 3.0 i nagrałem grę FIFA13 od SRT iHasem 124b z przerobionym FW . W IMGBURN mam ustawione tak jak w poradnikach . Gdy nagrywam grę to nagrywa się ona w 100% i następuje weryfikacja . I oto wyskakuje mi błąd w 53% i kilka opcji do wyboru "Anuluj,Ponów próbę, kontynuuj" . Po kilku kliknięciach "Ponów próbę" weryfikuje się dalej do 100% . Ale nie mogę zagrać w karierę ani nic, tylko "szybki mecz" . Bo, gdy próbuje zapisać wyskakuje "Dysk jest nieautoryzowany". Próbowałem trick z MP3, tzn. wrzucalem na sformatowanego pendriva muzyke, odpalalem ja przed graniem i dalej to samo . Macie jakis sposob na ten blad? Bo chce pograc, a jak widac, nie moge ; /

@Edit nie nagralem gry na dysku, poniewaz go nie mam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jakie plyty?

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    A masz dobre media id w lt max do plyt co nagrywasz? Imgburn i ustawienia nagrywarki wedlug danych plyt. Weryfikacja musi przejsc bo plyta kosz

Wczytywanie...

Poleć forum