1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk jest nieobsługiwany. proszę o pomoc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piotrek607, Wrzesień 23, 2013.

1. Piotrek607

Piotrek607 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam wszystkich zwracam się do was o prośbę pomoc. Otóż w ostatni weekend postanowiłem przerobić swego xbox'a 360 Phat z napędem Liteon dash 2.0.16537 na podstawie tego tutka http://xboxforum.pl/artykuly-206/tu...leflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/ , na początku przerobiłem na LT+ 3.0 od kolegi pożyczyłem parę gierek aby sprawdzić czy hula wszystko ku mojemu zdziwieniu odpalił się tylko Far Cry 3 reszta nie działała napęd po włożeniu płyty pisał ze dysk jest nie obsługiwany najbardziej zależy mi na Forza 4 i Batman Arkan City.
    Z założenia wyszedłem że mogą być na grane na LT + 2.0 w grałem wiec go i co i nic to samo dodam jeszcze ze ominąłem w tutku punkt 3a i 3b od razu wgrałem LT + 3.0. I tu moje pytanie czy to może być sprawa tego dash'a że on blokuje w jakiś sposób wczytywanie tych gier. Próbowałem tez na dysk zainstalować ale po około 55% wywala ze płyta niby porysowana. na niektórych płytach mam napisane
    LT-MAX. Proszę o szybka i w miarę zrozumiałą odpowiedź oraz o wyrozumiałość w sprawie posta gdyż jestem Świeżakiem. Wiem że na forum był poruszany temat o tym ale nic nie znalazłem w pełni zgodnego z moim. Dzięki Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum