1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk na obu konsolach...(przerobionej i nie przerobionej)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kkey, Styczeń 4, 2012.

1. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Witam jak mam bana na konsoli xbox 360 przerobionej (premium),a ta druga jest oryginalna nie modyfikowana (slim). Czy mogę dostać Bana za to jak będę miał sejwy, profile gracza, zapisane gry pirackie na tym dysku, a równocześnie będę przekładał ten dysk do konsoli oryginalnej i na niej korzystał z tym dyskiem ?
    Drugie pytanie brzmi: Czy mogę dostać bana za to przekładanie tego dysku z przerobionej konsoli (premum) do slim ?
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. saffal

saffal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
  4. Fellert

Fellert Guest

Podepnę się pod temat odnośnie dysku ponieważ nie mogę pisać nowych tutaj. Czy teraz po banie na konsolę nadal blokuje dysk twardy i instalacje gier na hdd ?? obecnie mam dasha 13599 i lt 2.0 ale na dniach będę wrzucał 3.0 na lite-on'a i nowego dasha zarazem dlatego pytam. na kopiach nie grałem na livie konsola nie podpinana na live prawie rok a brat chciałby popykać w cod mw3 oryginalnego.

5. kkey

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Czyli mam rozumieć, że nie dostane BANA za przekładanie dysku ze zbanowanej konsoli na niezbanowana na której znajdują się różnie materiały i za to że będę grał raz na konsoli zbanowanej przerobionej na tym dysku, a raz na konsoli z tym dyskiem nie zbanowanej oryginalnej ?

6. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Nie i nie.
    Nie dostaniesz bana za przekładanie dysku (ban jest za flash napędu, lub RGH/Jtag).
    Dysków nie banują od dłuższego czasu.
    Wszystko jest na forum, wystarczy poszukać...

Sent from my U20i using Tapatalk

7. kkey

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Czyli rozumiem, że mogę grać na zbanowanej przerobionej jak i na niezbanowanej nieprzerobionej na jednym dysku...
    Ok to wielkie dzięki za odpowiedź.
    Temat można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum