1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk nie do odratowania?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MouseOne, Grudzień 2, 2012.

1. MouseOne

MouseOne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Liberty City
    Witam, sprawa wygląda następująco, kiedyś podłączyłem oryginalny dysk (hitachi) od slima do mojego pc, niedawno chciałem go podłączyć a konsola go nie widzi. Kombinowałem coś z tym poradnikiem, ale gdy próbuje zrobic wszystko jak w punkcie 5. pojawia mi sie error "Error #21. Cannot write to hard disk 0. Acces denied. Sector 206 849"

Wie ktos jak pozbyc sie tego errora, albo zna jakis inny sposob? Prosze o pomoc :(

nigdzie w necie nie moge nic znalezc oprócz tego winhexa, 5h w necie dłubie i nic, jak ktos umie to zrobic to prosze o wytlumaczenie. Konsola nie przerabiana wszystko oryginalne.

Wczytywanie...

Poleć forum