1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk nie jest obsługiwany. HELP !!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patdan19, Lipiec 24, 2014.

1. patdan19

patdan19 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    nagrałem fife world cup brazil jednak po jej włożeniu do napędu pojawia się komunikat ,,dysk nie jest obsługiwany..." może to wina lt tak jak w poście powyżej ale nie znam się i proszę o pomoc. płyty jakimi nagrywam gry to verbatim. lt 2.0 ,,chyba" ponieważ czytałem na forach i szukałem w google że gry powyżej 8 gb są pod lt 3.0 a że mi nie chodzą znaczy to raczej że mam lt 2.0 ale wolę się upewnić. i pytanie czy można to obejść aby chodziły pod lt.2.0 próbowałem xbox backup creator ale to nie pomogło lub nie wiem jak to zrobić po 2 czytałem jeszcze o title update. Pobrałem ze strony xboc.net ale to nie pomogło. Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum