1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk nie jest obsługiwany.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez casch, Wrzesień 12, 2014.

1. casch

casch Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich bardzo serdecznie. Przytrafił mi się problem ostatnie gry, które nagrałem nie chcą się odpalić na konsoli. Pojawia się ikonka gry, nawet mogę ja zainstalować na hdd ale po wciśnięciu opcji uruchom grę wyskakuje komunikat Dysk nie jest obsługiwany. Gry nagrywam na liteonie, płyty dvd verbatim, dograna topologia, Lt2.0, dash 16537. Wszystkie inne gry tylu wolfenstein, enemy front, itp działają prawidłowo. Próbowałem czyścic pamieć podręczna i paru innych rzeczy ale nic nie pomaga. Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum