1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk nie możliwy do odczytu.

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Perez, Kwiecień 19, 2008.

1. Perez

Perez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam problem... nagrałem gre NBA Homecourt na plyte DVD+R Verbatima za pomoca imgburna oraz za pomoca clonecd wszystko z poradników. nagrywa sie (okolo 40min) wyskakuje ze pomyslnie zakonczono wysuwa sie plytka i.. wrzucam ja do x360(przerobionego) i pisze ze dysk niemozliwy do odczytu. nie wiem co jest czy ja mam cos z nagrywarka ,czy zle nagrywam, czy gra jest uszkodzona badz cos z przerobka nie tak (ale watpie bo mam call of duty 4 kopie i chodzi bez zarzutów tyle ze nie ja ją sciagalem tylko gosciu ktory mi przerobil x) czekam na odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Odp: wszystko ok a jednak nie idzie

a layer break? nagrywarka? firmware? plyta?

4. Perez

Perez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

layer break ustawilem jak w tutorialu. nagrywarka BenQ DVD DD DW1650. co to jest firmware? a co do plyty to chyba napisałem ! Verbatim dvd+r dl

5. Piri001

Piri001 Guest

Jak sciagnąłes z tego forum to wiesz ze trzeba zaimplementowac stealth patche , a ty widocznie tego nie zrobiles i dlatego x nie odczyta twojej plyty . Plyta jest widocznie pod xtreme a ty masz Ixteme i dlatego nie ruszy - wszystko , temat do zamkniecia

6. bleid

bleid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ja gre zawsze sprawdzam przed nagraniem XDVDMulleterBeta10.2 i wiem czy ma odpowiednie dodatki by gra powzła na iextrim 1.4

7. Piri001

Piri001 Guest

Tylko z tym NBA bylo cos takiego ze Xdvdmulleter wykrywal ze patch jest ale konsola juz nie .

Wczytywanie...

Poleć forum