1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk niemożliwy do odtworzenia

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez skinny500, Listopad 5, 2008.

1. skinny500

skinny500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TG
    Dzisiaj przyszła do mnie konsola po przróbce i jest taki problem - wsadzam jakąś kopię, napęd w tym czasie trochę słychać (Hitachi) ale najczęśćiej wyskakuje komunikat "dysk niemożliwy do odtworzenia". Przypomina mi to problem opisywany tutaj, tylko że tam komunikat jest inny i... jedną kopię (gta) mi zawsze czyta od razu, jest to płytka wypalona przez osobę która robiła flash. Ten fakt daje do myślenia że to jednak nie problem z "gumką recepturką"

Nagrywam na 100% wszystko dobrze, nagrywarką Pioneer 216, imgburnerem wypalam plik .dvd w którym też wszystko jest ok. Problem dotyczy wszystkich moich płytek. Poza tym załatwiłem od znajomego 10 płytek z grami i też problem występuje. Problem jest irytujący bo czasami trzeba b. długo próbować żeby płytę odczytało

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: dysk niemożliwy do odtworzenia

Jaki masz model hitachi?

Możesz wyczyścić laser, wyregulować go
    Ja to nie pomoże to kup samsunga(200zł) i go wsadź zamiast tego hitachi

Nowy dash chyba nie pomoże, chodzi mi o kopiowanie gier na dysk bo i tak musi płyte rozpoznac przed startem

4. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk

a moze poprostu zle nagrales gre lub moze plyta jest walnieta a jak nie to moze laser juz pada w konsoli trudno mi na odleglosc powiedzeic co jest nie tak i sprawdz czy nagrywasz gry w tym samym regionie co masz konsole

5. Mizuro

Mizuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź

Upewnij się ,że gra którą chcesz nagrać posiada to samo zabezpieczenie regionalne co Twoja konsola.
    PAL-->tylko gry - Pal,Region free
    NTSC-->tylko gry - Ntsc,Region free

Potem nagraj to na łycie Verbatim DVD+DL " koniecznie + " z prędkością 1x.
    Jeśli już tak zrobiłeś lub zrobisz i nie dział to znaczy ,że to wina lasera.

Wczytywanie...

Poleć forum