1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk od fata do slima

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Violence, Kwiecień 5, 2012.

1. Violence

Violence Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam w chwili obecnej fata i chcę zakupić slima. Czy istnieje możliwość przełożenia dysku od fata do slima?

2. Lotnik421 Xbox One

3. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
  4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    jak kolega wyżej, bez problemu można przełożyć dysk wszystko pasuje. Sam ostatnio coś takiego robiłem, z tym że rozebranie obudowy od Slima gdzie wszystko jest na plastikowych zatrzaskach to prawdziwy gwóźdź w tyłku :)

5. demon1109

demon1109 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Do tego za z 30 zł na allegro kupisz sobie obudowe do slima i jest luxus, ja nie mam obudowy, ale tez mam dysk od fata :p

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    trzeba pamietać ,że bez obudowy wkładając dysk do slima bardzo trudno go póżniej wyciągnąć

Wczytywanie...

Poleć forum