Dysk od lapta

Timo

Banned
Użytkownik
Siemanko .
jako że już raportowałem że mam rozje**** szukajkę piszę nowy temat sory jeśli już taki był tak więc przechodzę do rzeczy
mam dysk od laptopa Fotki: DYSK.RAR - OdSiebie.com
(archiwum więc nie bój się że to co innego) ma 120GB fujitsu.
I tu moje pytanie co trzeba z nim zrobić aby był kompatybilny z x'em oraz czy podłączanie jest równie proste czy trzeba czynić cuda? z góry thx :)
a! mam premiuma z 60gb ale dla mnie to zbyt mały dysk więc chcę wsadzić 120 nie chcąc by mój fujek się kurzył ;P (na sata)
 

john doe

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko .
jako że już raportowałem że mam rozje**** szukajkę piszę nowy temat sory jeśli już taki był tak więc przechodzę do rzeczy
mam dysk od laptopa Fotki: DYSK.RAR - OdSiebie.com
(archiwum więc nie bój się że to co innego) ma 120GB fujitsu.
I tu moje pytanie co trzeba z nim zrobić aby był kompatybilny z x'em oraz czy podłączanie jest równie proste czy trzeba czynić cuda? z góry thx :)
a! mam premiuma z 60gb ale dla mnie to zbyt mały dysk więc chcę wsadzić 120 nie chcąc by mój fujek się kurzył ;P (na sata)
Tylko takie są kompatybilne:

- WD Scorpio Series BEVS/BEAS
- WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT
- WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT
- WD VelociRaptor Series

http://xbins.org/nfo.php?file=xboxnfo1716.nfo

Niestety ten Fujitsu nie pójdzie.
 

Timo

Banned
Użytkownik
cholera... szkoda
 

Grucha16

Świeżak
Świeżak
A co jeżeli chodzi o samo podłączenie? Czy potrzebne będą operacje rodem z Dr. House czy też najzwyczajniej podłączyć? Pytam, gdyż jestem zielony w tych sprawach, a X'a mam dopiero 2 tygodnie (niestety wersja Arcade). I czy można dokupić do niego (dysku) samą obudowę? Z góry dzięki za odpowiedź.
 

john doe

Użytkownik
Użytkownik
A co jeżeli chodzi o samo podłączenie? Czy potrzebne będą operacje rodem z Dr. House czy też najzwyczajniej podłączyć? Pytam, gdyż jestem zielony w tych sprawach, a X'a mam dopiero 2 tygodnie (niestety wersja Arcade). I czy można dokupić do niego (dysku) samą obudowę? Z góry dzięki za odpowiedź.
1. Same podpięcie dysku wymaga specjalnego kabla. Kiedyś kupiłem sam kabel na Allegro, ale teraz nie widze żeby były (koszt: ok 25 zł)
2. Obudowe można kupić, tylko upewnij się, że sprzedają jako kompletną [ link ]. Bez tego kabla i takiej gumowej uszczelki nie warto brać.
3. Część ludzi na Allegro sprzedaje przerobione dyski WD wraz z kabelkami.
4. Jak jesteś dorby z lutowania to How to Internalize your Xbox 360 Hard Drive :D
 

Grucha16

Świeżak
Świeżak
Wielkie dzięki. Pytałem, bo chciałem za niższą cenę kupić większy dysk. Teraz patrzyłem to kabelki na Allegro kosztują 37 + koszt przesyłki. Jednakowoż skuszę się chyba na kupno kompletnego dysku z kieszenią, gdyż ich cena wcale tak dużo nie różni się od tej za sam dysk.
 

Do góry Bottom