1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk od pc do xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez buteks102, Grudzień 10, 2011.

1. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    Witam, posiadam dysk twardy "Seagate SATA Barracuda 7200.10 250 GB" 3,5 cala. Moje pytanie jest takie czy mogę go jakoś podłączyć do Xboxa 360 aby służył jako dysk normalny Xbox'owy. Nie musi być zamknięty w obudowie. Może leżeć obok Xboxa i być na kabelkach. Zobaczyłem że w miejscu na oryginalny dysk Xboxa 2,5 cala są normalnie złącza SATA. Da sę to zrobić? Jeżeli tak to jak? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie do xboxa najlepszy jest oryginalny dysk od MS lub idzie też podłączyć dyski Scorpio z serii WD tyle że przed podłączeniem też trzeba jest odpowiednio przygotować od pracy z x`em.. Zwykłych dysków tak sobie nie podłączysz, to nie jest komp.

4. AdiS

AdiS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białogard
    Jak masz RGH to bodajże jest taka możliwość, bez tego nie ruszy :)

Wczytywanie...

Poleć forum