1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk od Xbox jako Zewnętrzny do pc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez morel., Kwiecień 15, 2012.

1. morel.

morel. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam Xbox 360 Premium 250gb i moje pytanie brzmi czy dysk da sie podłączyć do komputera ? Czy jak go podłącze to zostanie wykryty i bede mógł go uzywac jako dużego pendriva ? Czy pliki od systemu xboxa sie nie zepsują i konsola będzie nadal działac ? I czy taki kabel będzie dobry do podłączenia SSZYBKA PRZEJŚCIÓWKA KONWERTER DYSKU ATA+SATA USB~ (2238503335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Proszę o szybką odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O ile mi wiadmomo jak podłączysz dysk od x'a do pc to xbox już go nie wykryje i nic z tym nie zrobisz. Proszę o potwierdzenie innych.

4. Krzysztof Marek

Krzysztof Marek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Zgadzam się z przedmówcą też tak słyszałem ale jaka jest na prawdę to nie wiem bo sam tego nie miałem okazji sprawdzić chodź dysk z kompa podpięty pod Xboxa działa normalnie oczywiście jest to dysk 2.5 cala sformatowany pod xboxem

5. morel.

morel. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może jest na tym forum osoba która spróbowała czegoś takiego ?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Możesz, podłączyć, tylko co ty chcesz tam skopiowac.;). Dane tylko przez programy do kopiowania na partycje xboxową. Wiec jako pendrive ci nie posłuży.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum