1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk od xboxa do PC

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Altres, Maj 21, 2010.

1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Witam mam dysk 20 gb z xboxa 360 i komputer go wykrywa w menadżerze ale nigdzie poza tym jak go zrobić aby był normalnie wykrywany

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Xplorer360

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dobra wytłumaczę dokładniej chodzi mi o to że mam dysk od konsolo xbox 360 chcę go używać jako przenośnego do pc ale ten dysk jest zabezpieczony hasłem i nie mogę założyć na nim partycji i jak zdjąć to hasło ??

Dobra rozwiązane starczył format z płytki xp

5. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    DYSK z 360 można używać w PC trzeba go wcześniej sformatować z poziomu xp trzeba wejsć START-PANEL STEROWANIA-NARZĘDZIA ADMINISTRACYJNE-ZARZĄDZANIE KOMPUTEREM-MAGAZYN-ZARZĄDZANIE DYSKAMI zaznaczyć dysk i go sformatować ntfs albo fat 32 i tyle

6. ecshop310

ecshop310 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Buy Apple iPhone 3GS Unlocked for Cheap Price at MyECStar.com

[​IMG][​IMG]We have many Unlocked 3GS iPhones for sale at great bargain prices. We are always searching our networks to bring you the best prices on touch phones like the 3G iPhone.Visit us today at www.myecstar.com to buy your Unlocked 3G iPhone. [​IMG][​IMG]

Wczytywanie...

Poleć forum