1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk, PenDrive - instalowanie gier - jaki sprzęt.

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez wi3z, Wrzesień 15, 2010.

1. wi3z

wi3z Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    mam w domu :
    PenDrive 8GB, dysk twardy 120GB i 20GB (3,5" ATA)
    Czy mógłbym to jakoś wykorzystać przy swojej konsoli?
    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pendrive przyda się na demka, śmigają o niebo lepiej niż z płytki. Ale pamiętaj że musisz go skonfigurować w konsoli najpierw i już nie będziesz mógł z niego korzystać z poziomu windowsa do momentu sformatowania go, chyba że nie skonfigurujesz całą pojemność z x-em.
    Idealnie pasował by ten 20GB dysk twardy, po skonfigurowaniu miałbyś 16GB na gry, demka itp. Ale nie wiem czy można go podłączyć przez ATA.
    Ja korzystam z dysku twardego na usb, jedna partycja na x-a, jedna na normalne pliki i mieszczą się dwie zainstalowane gry kilka demek do tego

4. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Jeśli masz najnowszy dashboard 9199 to na pendrive bez problemu będziesz mógł savować itd. Co do dysku... potrzebowałbyś albo obudowę do dysków 3,5" ATA albo przejściówkę na usb. Tylko musisz pamiętać że na pojedynczy slot usb jest nałożone ograniczenie przestrzeni dla xboxa do 16gb. Bez JTAG'a nie wykorzystasz ich podłączając do portu pseudo-Sata w konsoli(Jakiś wymysł M$).

5. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    tam gdzie się świat kuńczy ;)
    dokładnie, ja podłączyłem dysk 1 TB skonfigurowałem go i wykryło mi tylko 16 GB.
    Jak podzieliłeś partycję bo jak ja podzieliłem 20 GB na X-a a reszta na własne pliki to po podpięciu i skonfigurowaniu usuną mi wszystkie partycje i zrobił tylko jedną. Partycję na x-a zrobiłem FAT32 a na własne pliki NTFS. Dysk mam WB 1TB 3.5" ATA + kieszeń na USB

6. JayCopPL

JayCopPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hejka. mam pytanko czy demka zainstalowane na Pendrivie chodzą wolniej od tych zainstalowanych na dysku oryginalnym Xboxa. I drugie pytanie czy gry zainstalowane na Penie chodza wolniej od grania prosto z płyty?? Z góry dzieki

7. ogryzek933

ogryzek933 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko mam pytanko nam x360 ban czy jest mozliwosc instalacji nowego dasha w jakis sposob ? wiem ze nie da rady z pendrive bo aktualizacja do tego byla dostepna pozniej jak juz dostalem bana

8. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A co ma piernik do wiatraka? Zainstalujesz z pena lub płyty.

9. ogryzek933

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wlasnie piernik i wiatrak sie nie klei bo z pen sie nieda sciagnolem zipy z internetu i xbox nie widzi update ??

10. mataman

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Widać żle coś robisz, proste. Ban nic nie ma do rzeczy.

11. ogryzek933

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem co zle robie sformatowalem pen na xbox zciagnolem update rozpakowalem i zkopiowalem na pen wtylnolem do xbox i go nie widzi czemy ? dodam ze pen sformatowalem na innym xbox.

12. mataman

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    pen formatujesz na kompie w fat32, kopiujesz update, wtykasz do konsoli (wyłączonej), odpalasz i tadaaa, jest update

13. ogryzek933

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak też robię i nie działa co jest z tym złomem update ściągam z xbox.com i robie wszystko zgodnie z instrukcja jak piszą i nie działa,pen jest sformatowany na fat32 i nie mam na nim innych files tylko update co ja robię nie tak ??

14. mataman

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  15. rzezol

rzezol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, nie chcę zakładać nowego tematu bo ten bardzo podobny do mojego pytania.
    Otóż w konsoli posiadam dysk 20GB ale to troszkę za mało ;) Mam zamiar zakupić pendrive 16GB ale mam kilka pytań:
    1. Czy prędkość odczytu i zapisu pendrive'a ma duże znaczenie dla działania gier? Prędkość zapisu, wykorzystywana podczas instalacji to mnie zbytnio nie interesuje, mogę poczekać to 20 minut aż się gra zainstaluje, ale czy jeżeli pendrive jest jakiejś lipnej marki i prędkość odczytu ma dosyć niską to czy pojawią się problemy z odczytywaniem? Czy gry nie będą się dużo dłużej ładowały etc.?
    2. Jeżeli już macie i używacie pendrive'a jako dysku to polećcie mi jakiegoś dobrego i niedrogiego :D Powiedzmy do 100 - 150zł

16. ogryzek933

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki sliczne mataman wiem ze bylem ciemny troszke ale zrobilem tym razem tok jak klikales i zadzialo wszysdko robilem zgodnie z instrokcja ale bez foldera dlatego nie chcialo dzialac ;}

17. rzezol

rzezol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A mi ktoś może odpowie ;>
    Podbijam, bo to ważna sprawa a nigdzie szczerze mówiąc (pisząc :p) odpowiedzi na forum nie widziałem.

18. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zajrzyj czasem do słownika...

19. mataman

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Nie ma znaczenia. Mam jakieś szroty z promocji i wszystko chodzi normalnie.

Wczytywanie...

Poleć forum