1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk,pendrive

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez lukasknw, Marzec 6, 2015.

1. lukasknw

lukasknw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam rozglądam sie za dyskiem do czarnulki ,mam dysk w domu 500 gb a dzis czytam i znalazłem takie coś --Ja mam do swojego x-klocka dysk 500GB wewnętrzny Samsunga .Wystarczy kopić obudowę(lub od razu dysk zewnętrzny ) i podpiąć przez USB.wtedy przez konsole go sformatować.Wtedy bedzie widoczne 16GB(konsola tyle widzi) i wystarczy podpiąć do normalnego komputera i skopiować widoczny folder(nazwa Xbox360)a następnie powielić go ile starczy dysku dodając do każdego odpowiednie cyferki:] czy jest mozliwośc zbanowania za takie cos?

Poleć forum