1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk powodem ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez santel, Maj 24, 2014.

1. santel

santel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czołem !
    Ostatnio nagrywałem Bioshocka, nagrało sie, ale zauważylem, ze podczas nagrywania pare razy prędkość zwalniała do 0kb/s i pisalo na samym dole jak przeważnie jest "writing coś tam " a teraz pisało że coś z dyskiem.Nagralo sie i wlozylem gierke do ixa i pojawil sie komunikat ze szmateczką, teraz dałem kompa do sprawdzenia i gosciu wgral mi system od nowa i powiedzial, ze dysk był uszkodzony, czy to on byl powodem, ze gra nie szła ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. oranos7

oranos7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    pewnie masz dużo bad sectorów na dysku i przy okazji nagrywania gry na płytke nagrałeś też uszkodzone pliki z gry. Dysk do wymiany lub regeneracji a płytka do wyrzucenia. Druga opcja jest taka że kiepsko się płytka wypaliła, ale najpierw przeskanuj dysk na bad sectory programem hd tune.

4. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Lepszy program do skanowania hdd jest Victoria 4.47, Hdd tune też wsumie może być ale Victoria uwazam lepsza

Napisane na Joysticku w Commodore 64. Tapatalk wczytany z kasety magnetofonowej :-D

5. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na poczatek sam HD Tune Pro wystarczy do normalnego przeskanowania hdd w celu bad sectorow.

Wczytywanie...

Poleć forum