1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk przenosny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snorlaxs, Styczeń 31, 2012.

1. snorlaxs

snorlaxs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Noszę się z zamiarem kupna dysku przenośnego do lapka bo juz jest z lekka "zawalony" filmami i muzyka i moje pytania brzmią:
    1) Jeżeli kupie dany dysk sformatuje na FAT, podłącze do x'a, ten sobie sformatuje po swojemu te 16gb, to czy klocek bedzie mi widzial ten dysk jako te 16gb xboxa i reszta np filmy muzyka??
    2) czy mozna zrobić np 2 x 16gb do uzytku xboxa??, zeby widzial to jako 2 partycje i nagrywac na to gierki itd.

Piszę ponieważ nie znalazłem nigdzie na to odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    bedzie widzial tylko 16 gb

4. snorlaxs

snorlaxs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli nie bede mogl np miec go jako dysk np na seve-y (16gb) a reszta te 300gb muzyka, filmy itd......

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  6. TagRider

TagRider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak nie jak tak mozesz miec dowolna liczbe folderow po 16gb ale xbox bd widzial 1 o nazwie xbox360 jezeli go zapelniles zmieniasz nazwe na komputerze na np xbox3601 a inny folder na xbox360 i masz nowe 16 gb, zeby zmienic poprostu zamieniasz nazwy. Reszte dysku mozna przeznaczyc na muzyke i filmy w mojw aplikacje, odtwarzacz np filmow , dysk przenosny

7. Monyo

Monyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola / Podkarpackie
    Ogólnie da się wykorzystać całą przestrzeń dysku i nawet ktos niespecjalnie zaawansowany w obsłudze komputera zrobi to w pięć minut, poszukuj na yt, jak nie skontaktuj się na PW ze mną, albo TagRiderem, bo chyba ogarnął ten sam sposób co ja.

Wczytywanie...

Poleć forum