1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk, przeróbka, programy... pytania.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafayekxx, Październik 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. rafayekxx

rafayekxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, postanowiłem podręczyć was pytaniami.

No więc, mam XBox'a 1 Crystal.

1.O co chodzi z zablokowanym dyskiem, mam przerobioną konsolę Softmodem i najnowszy Dashboard, o co chodzi z tą blokadą dysku, o to że jak przypadkowo wejde w Live to dash się nie popsuje? Czy to do czegoś innego proszę o wytłumaczenie mi tego.

2.Czy jeśli chciałbym wrzucić nowe skiny czy jakieś programy, to nic się nie stanie jeśli podłączę go do kompa poprzez program Xbox 360 czy jakoś tak? Po prostu mogę wrzucić? Czy najpierw odblokować dysk czy co muszę zrobić ;d.

3.Czy xbox media center to tylko odtwarzanie multimediów czy również softmod jak uleashx tylko lepszy że również odtwarza gry?

Jeśli coś pogmatwałem to przepraszam ;) Czekam na wasze odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafayekxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktoś odpowie na moje pytania? Przepraszam za PPP

4. rafayekxx

Polubienia:
    0