Dysk roznica??

Adham

Banned
Czym te dyski sie roznia:
http://www.allegro.pl/item977775127_dysk_hdd_250gb_xbox_360_polecam.html

ORYGINALNY DYSK 120 GB do XBOX360 (975673834) - Aukcje internetowe Allegro
??
oprocz pojemnosci... i ceny.. ale o co chodzi z orginalnoscia? czemu ten 250GB jest tanszy od 120GB ??jak bede mial nie orginalny to ban jak bede grac przez XBL? moze ktos wytlumaczyc?:)
 

kasiatuiteraz

Użytkownik
Użytkownik
250gb jest bez obudowy.
 

Adham

Banned
ok:) a za nie orginalnego moge dostac bana???
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
nie możesz... Ban jest za custom FW, nie za dysk
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
na pierwszy rzut oka lepiej kupic podróbe, ale z drugiej strony wiadomo jak to z nieoryginalnymi rzeczami bywa. ja bym wolał juz kupic oryginała 120 giga
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam kupionego tego 120gb za 175zl i nie sprawia najmniejszych problemow a ta 250gb to pewnie podroba i to bez obudowy dlatego taka cena
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ale o czym wy mowicie? Jakby te dyski to byly chinskie "no name". Przeciez sa to dyski firmy WD, dobrej firmy i do tego maja gwarancje. W standardzie dyski to Segate, Samsung czy Hitachi czyli takie same marki jak w laptopach. Wiec nie widze sensu jezdzenia po nich ze to podroby. Osobiscie mam wieksze zaufanie do WD jak do np. Hitachi czy Samsunga.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dokładnie dyski WD, są lepszej marki zdecydowanie większe zaufanie mam do nich.
 

misiob

Użytkownik
Użytkownik
No i pozatym gwarancja jest 3 letnia na dyski WD. Jak cos padnie to mozesz reklamowac bezposrednio u producenta. Dyski MS maja tylko 1 rok gwarancji. Takie z allegro to juz raczej sa bez gwarancji.
 

Adham

Banned
czyli moge spokojnie brac 250?:) tego "nie orginalnego" ???:)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
oczywiscie ;)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak najbardziej
 

Do góry Bottom