1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk slim

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Kser, Styczeń 5, 2011.

1. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Czy jezeli kupie dysk do starego xboxa nie slima w obudowie i zdejme obudowe czy ten dysk bedzie pasowal do slima?

2. Lotnik421 Xbox One

3. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
  4. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Oczywiście że będzie jest to banalnie proste rozkręcasz obudowę dysku śrubokrętem torx ( nie pamiętam nr ale chyba 8) wyciągasz dysk i kable bo do slima jest nie potrzebny i wkładasz sam dysk do slima ( z góry bez kabli i innych i działa ) oczywiście albo oryginalny dysk M$ albo WD odpowiednio przerobiony do pracy z xem można kupić taki za ok 185zł 250gb na allegro

5. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Czyli jak kupie 60 gb dysk w obudowie do starego iksa zdejme obudowe i wloze do slima tp bedzie dzialac

Wyslano z lg gt540

6. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Tak

7. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Musisz go troszkę " przerobić " ;)

8. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Przerobić w sensie wyciągnąć z obudowy i wyciągnąć kabel nie myl go bo przerabia to się dyski WD ale na allegro jest dużo przerobionych i nie przerobionych które możesz sobie sam przerobić 250gb za ok 185zł+ przesyłka jak na razie to najbardziej opłacalne rozwiązanie za tą kase masz 250gb a 60gb w obudowie kupisz za 100zł nie kala się lepiej dołożyć i kupić WD 250 masz pewność że szybko ci miejsca nie braknie

9. KrAsZ-ann

KrAsZ-ann Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Za 240 złotych są oryginalne dyski Microsoftu 250GB w obudowie do Slima. WD kosztuje około 180-190 złotych, więc chyba alternatywa Microsoftu warta wydania większej kasy.

10. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Up:
    Nie kupisz oryginalnego dysku M$ za 240zł ( chyba 120gb albo 20 za 100zł) to jest ściema to jest dysk WD włożony do obudowy z dysku od slima i to wszystko ja mam tak tylko że w oryginalnej obudowie do fata ( obudowa dysku ) i też mógłbym mówić że mam oryginał i już nie jeden mówił że ma oryginał a tu rozczarowanie po rozkręceniu obudowy WD tyle że dyski WD są dobre niczym się nie różnią od M$ ( oczywiście dysków nie produkuje M$ tylko Samsung i Hitach ale dla M$ produkują specjalne dyski tylko do Xa ) a i pokaż link do tego dysku niby oryginalny za 240zł

11. GrooBass

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
  12. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    nie pasuje mi tylko jedno w tej aukcji! gwarancja 36miesięcy door to door to nie w stylu microsoftu - z reguły 12 miesięcy na akcesoria daja!!

13. GrooBass

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    A tak przy okazji to właśnie zamówiłem ten dysk. Rozumiem, że mimo, że dysk jest w obudowie to normalnie będzie go można włożyć do X 360 SLIM 4GB i tekst na aukcjach "Dysk już bez obudowy, gotowy do włożenia do konsoli" to tylko chwyt? Potrzebuję jakąś specjalną wiedzę, żeby go włożyć czy od tak po prostu wetknąć?

14. GrooBass

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Głupio by było z mojej strony narzekać, że za długa gwarancja. Poza tym przy zamówieniu napisałem, że "mam nadzieję, że to org. MS a nie WD w org. obudowie od MS". Zobaczymy co napiszą

15. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Jak dla mnie to WD o obudowie M$ ja też taki kupiłem tylko w obudowie do fata i za tą samą kase i koleś też pisał na aukcji że w środku oryginalny od M$ (Czyli samsung albo hitach ) ale potem jak z nim pisałem to powiedział że to WD w oryginalnej obudowie i na tym się ta oryginalność kończy i w tym przypadku będzie tak samo co nie oznacza że WD są złe wręcz przeciwnie są bardzo dobre ale ludzie na aukcja grają nam na psychikę bo wiadomo że każdy kupi tam gdzie piszę że oryginał. Był taki koleś co kupił a ebay-u dysk za 180zł ( w przeliczeniu z przesyłką ) i się tak rzucał że ma oryginalny też do slima wrzucił zdjęcia jak był zapakowany plomby itp oryginalne pudełko powiedziałem to rozkręć i rozmowa była inna okazało się że w oryginalnej obudowie i pudełku był poczciwy WD i jak kupujesz dysk 250gb w obudowie za 200-240zł to nie łudź się że będzie on oryginalny taka brutalna prawda

16. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    To na 100% WD w obudowie...nie ma mowy ze oryginalne dyski MS kupić za taką kasę...Sam sprzedaje na allegro obecnie dyski WD, ale przynajmniej piszę prawdę i sprzedaje bez obudowy która praktycznie nie jest do niczego nie potrzebna...

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No, ale jak można mieć w tej samej cenie z obudową to lepiej ja mieć:)

18. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    250GB MICROSOFT DYSK TWARDY XBOX 360 SLIM KINECT (1416736864) - Aukcje internetowe Allegro tutaj masz 250GB albo 120GB MICROSOFT DYSK TWARDY XBOX 360 SLIM KINECT (1416736866) - Aukcje internetowe Allegro 120GB i masz orginalny. Ale i tak najlepiej zanim zamowisz napisz do kolesia zeby wyslal ci zdjecia jak dysk jest w opakowaniu. Powinno to wygladac tak http://www.gadgetvenue.com/wp-content/uploads/2010/08/Xbox-360-Slim-250GB-Hard-Drive-300x224.jpg . Jezeli bedzie w takim opakowaniu bierz odrazu :) ... @cyborg95 nie tylko hitachi i samsung byly. ja przy swoim slimie orginalnie 250gb mialem Seagate o_O .. "Pomoglem Podziekuj" :)

19. graveler

graveler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płońsk
    Czy dysk WD 320gb da sie podpiac pod konsole? Czy jak wgram hddss.bin od 250gb to bedzie dzialac? Testowal juz to ktos? Bo nie widzialem jeszcze hddss.bin pod 320 a moge kupic tanio 320gb.

20. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    jest możliwe, ale dostępne będziesz miał jedynie 250GB

21. krzywo

krzywo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm
    ja mam dysk w slime 60 gb normalnie rozkręcasz dysk i wpinasz w środek. cała filozofia

Wczytywanie...

Poleć forum