1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk twardy a ban - pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez korak8, Styczeń 25, 2013.

1. korak8

korak8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Czy jeśli podczas gry na xbox live (LT 3.0) dostanę bana (wiem że to prawie nie możliwe, ale jeśli) to jakie są konsekwencje dla dysku twardego? Bo gdzieś czytałem że jeśli się dostanie bana, to dysk pod tą konsolą nie będzie działał, a all profile będą uszkodzone. Jeśli tak to czy z profilami będzie można coś zrobić? Naprawić itp? Aha, bym zapomniał. Mam 2 profile, 1 główny przez który gram tylko offline, nie podłączany do live, i 2 na którym gram przez live, to czy podczas ban u obydwa będą uszkodzone czy tylko ten od live? Z góry dzięki za odpowiedzi :) Będą Naj!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. pestek1771

pestek1771 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tuchola
    Nie dysk się nie uszkodzi z tego co mi wiadomo.

4. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Odp: Dysk twardy a ban - pytanie

Dysk na konsoli, na której dostałeś bana, będzie działał w 100%. Problemy będą gdy podłączysz go do innej konsoli. Wtedy profil może być uszkodzony. Widziałem gdzieś program do odbanowania profilu, ale nie pamiętam jak to z nim było.

Tapnięte z Galaxy Ace

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    system banowania dysku już dawno nie działa . Dostajesz bana na profil i konsole i zawsze to jest możliwe. Ten ofline powinen działać . Chociaż profile z banowanej konsoli podobno nie działają na innej już. Przez przeniesienie np usb.

Wczytywanie...

Poleć forum