1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk twardy a konsola Xbox 360 i kilka pytań odnośnie RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pit091, Listopad 25, 2013.

1. pit091

pit091 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć chciałbym zrobić przeróbkę RGH konsoli xbox 360 slim 4GB a że jestem świeży w tym temacie, to nie ogarniam kilku rzeczy i dlatego właśnie chciałbym was poprośić o pomoc;)
    Tutaj dane mojej konsoli:
    -Dashboard: 2.0.16537.8
    -Zasilanie: Slim corona 12V-9,6A 5V
    -Data produkcji: 2011-20-27
    -Bez dysku twardego
    -Napęd: BenQ(liteON-Philps) VAD 6038

Odnośnie moich pytań to chciałbym wiedzieć jak to jest z przeróbką mojej konsoli, skoro zawiozę ją do firmy przerobić bez dysku twardego i z jakimś nośnikiem(w moim przypadku pendrive 8GB) to czy później jak dokupię dysk microsoftu to czy będzie spójny z przerobioną konsolą i czy będę musiał mieć wpięty pendrive pod konsole.
    Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z tym napędem to pojechałeś hehe

Wszystko da się zainstalować na penie na początek a później przenieść na hdd który nie musi być po przeróbce koniecznie oryginalny od mś.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konsolę da się przerobić, pod RGH działa każdy dysk do 2TB, jeżeli masz dysk to po co ci pendrive.

Wczytywanie...

Poleć forum