1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk Twardy do Jtaga

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bebetek, Grudzień 27, 2010.

1. bebetek

bebetek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , kupuję konsolkę z jtagiem i mam pytanie do tych którzy mają ten wynalazek otóż mam zwykły dysk 250 GB i czy będę mógł go normalnie podłączyć i wrzucać na niego obrazy gierek ? Jak sformatować dysk i jaką przejściówkę muszę kupić aby podłaczyć dysk do x'a ?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pytanie pierwsze: Jakiego typu jest ten dysk? Sata? Ata? Do laptopa czy stacjonarnego pc?
    Jak będzie to laptopowy dysk sata to możesz go spokojnie podłączyć poprzez obudowę dysku xboxa, później w xbr/freeboocie go sobie zformatujesz.
    Na xboxa nie zgrywa się obrazów gier tylko trzeba je wcześniej rozpakować aby mieć dostęp do pliku default.xex, później można taką grę odpalać poprzez xexmenu lub zrobić sobie skrót w programie QuickBoot.
    Jeżeli masz dysk ata to zwykły adapter na usb i zasilacz do tego, w tedy wrzucasz sobie na niego z pc wypakowane gry do folderów podłączasz do xboxa i odpalasz poprzez xexmenu.
    Jak masz dysk sata 3.5 można pobawić się w podłączenie go jako oryginalny ale w tedy trzeba dolutować sobie zasilanie z płyty.

4. bebetek

bebetek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dysk jest typu Sata do Peceta 250 gb 3.5 to muszę do niego kupić jakąś przejściówkę czy coś ? Nie chce mi się bawić w żadne lutowanie , żeby dysk udawał ten xboxowy wystarczy mi żeby działał :D

5. CocaColaZERO

CocaColaZERO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgadzam się z @Alex_Xbox . To jest proste :)

6. bebetek

bebetek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja potrzebuje normalnych odpowiedzi a nie tego , że się zgadzasz kolego powyżej :)

To jak wyzej napisałem wcześniej mam dysk sata 3.5 250 gb do PC zwykłego i jaką musze kupić przejściówke do niego ponieważ nie chce mi się bawic w lutowanie , nawet nie mam precyzyjnej lutownicy zeby to zrobic

7. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Stacja dokująca na usb/obudowa i masz dysk zewnętrzny na obrazy/xbla. A do save'ów/profili jak nie masz dysku 2,5 aby podłączyć z boku wykorzystaj pendrive'a.

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    zeby podlaczyc dysk 3,5" trzeba niestety lutowac zasilanie do napedu i sata. Dlatego najwygodniej w tym wypadku kieszen na usb.

9. bebetek

bebetek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I o taką odpowiedz mi chodziło dzieki wielkie , Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum