1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk twardy i multi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wega68, Luty 26, 2016.

1. wega68

wega68 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam trzy pytania:
    1. Chciałabym pograć u kolegi w moje gry na xbox360, ktore są u mnie na dysku twardym.
    Jesli wsadze swój dysk do jego konsoli, to gry które mam zainstalowane będą chodzić na jego konsoli?
    Czy będę musiała się także logować na swój profil?
    2. Myślę nad kupnem gry Dead island(na xbox360), i graniem w multi-copa z kolegą, ale kolega ma Dead Island na PC przez Steam? Czy będziemy mogli grać na jednym serwerze? Czy kazda platforma ma osobne serwery i trzeba mieć obie gry z PC lub obie z Xbox360?
    3. Jak sprawdzić w jakim języku jest sprzedawana gra w Xboxlive, opisy nie zawsze o tym mówią lub często pomijają fakt że jakaś gra jednak jest po Polsku. Np nie znalazłam żadnej informacji na xboxlive o języku gry civilization, bioshock I, Saint Row II.

I gra Sait Row I jest po Angielsku, II bez info, III po Polsku, dodatek do IV gat out także po Polsku. A Saint Row IV według informacji z xboxlive jest po angielsku. Błąd?

Ostatnia edycja: Luty 26, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Konto
    2. Grasz tylko ze swoją platforma.

wega68 lubi to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    2. Nie da się tak zagrać. Albo grasz PC z PC, albo x360 z x360.
    3. Wystarczy napisać na FB na FP Xbox Polska i Ci odpowiedzą na pytania związane z lokalizacją gry. Ja tak zawsze się upewniam.

wega68 lubi to.
  5. wega68

wega68 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    czy ktoś ma gre Dead Island? czy można tam grać co-op na jednej konsoli czy tylko poprzz xboxlive multi?

Wczytywanie...

Poleć forum