1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk twardy. pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Riiko, Październik 20, 2009.

1. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    siemka, aktualnie mam oryginalny dysk 20gb na konsoli, no i przymierzam sie do zakupu 120gb, i mam kilka pytan:

1. czy da sie kupic jakis taki od kompa bo sa duuuuzo tansze a te 120gb za ponad 200zl to smiech na sali?
    2. co trzeba dokupic do takiego dysku i jaki?
    3. czy da sie po podlaczeniu do kompa takiego dysku zgrac tak gry by dzialaly bez wkladania plyty do xbox360, bo co mi po tym ze zgrane na dysku kilka gier jak i tak musze zmieniac plyty by gra odpalila [jak cos ixtreme 1.41]?

4. za ile mozna sprzedac uzywany dysk 20gb od xbox360 oryginalny?
    5. czy trzeba cos robic z takim zwyklym dyskiem, i czy te rzeczy sa skomplikowane?
    6. czy istnieje jakis kabelek bym mogl podlaczyc dysk od xboxa do kompa i zrzucic np. save na kompa i wtedy na nowy dysk?
    7. no i ostatnie , jaka opcje lepiej wybrac oryginalny 120gb czy wlasnie taki od kompa plus przejsciowka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Teqaliser

Teqaliser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    odp na 1 pytanie NIE kupuj dysku od kompa bo ma wejść jakieś badziewie od microshitu że nieoryg. nie będą działać

4. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmm ale i tak mam ixtreme 1.41 to se w nowe gry nie pogram . a slyszalem ze WD od kompa dzialaja.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4