1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk twardy slim...proszę o podpowiedz?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WULKAN13, Styczeń 12, 2011.

1. WULKAN13

WULKAN13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    dąbrowa górnicza
    Witam.Mam na uwadze zakupić dysk twardy 250 do mojego xboxa mam pytanie odnośnie dysków sprzedawanych na allegro.A mianowicie CZY SAM DYSK BEZ TEGO CZARNEGO PUDEŁKA( obudowy dysku )PO WŁOŻENIU NA SWOJE MIEJSCE NIE BEDZIE SIE ODPINAŁ OD KONSOLI???Na allegra są najtańsze DYSK TWARDY 250GB XBOX 360 SLIM 250 GB KATOWICE (1398026836) - Aukcje internetowe Allegro więc nie wiem co mam robić??!!Z góry dzięx za info... Pozdro :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kes

kes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. Perzon

Perzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
  5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie potrzebna ci ta obudowa po to jest wejście S-ATA w slimie porostu wkładasz i już przecież nie będziesz tą konsolom wymachiwał co chwile nic się tam nie rusza kup najlepiej samego WD masz pewny dobry dysk za dobre pieniądze obudowy ( albo kabel) to były potrzebne do fata do slima to zbędne

6. adas-pl1

adas-pl1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    A ja mam takie pytanie na tej aukcji HIT DYSK TWARDY 250GB XBOX 360 SLIM POZNAŃ TULCE (1404476826) - Aukcje internetowe Allegro sprzedawca dal info : UWAGA NIE SĄ TO DYSKI FIRMY MICROSOFT NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI JEŚLI KIEDYKOLWIEK FIRMA TA ZACZNIE BLOKOWAĆ LUB OGRANICZAĆ FUNKCJONALNOŚĆ DYSKÓW INNYCH PRODUCENTÓW
    PRZYPADKI TAKIE NIE SĄ OBJĘTE GWARANCJĄ

stad moje pytanie : czy ktos to posiada i czy wszystko dobrze smiga i czy nie groza jakies smieszne bany za to ? z gory dzieki za odpowiedz

7. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Te dyski to przerobione dyski WD, podmienia się w nich firmware na taki że konsol myśli iż to oryginalny dysk MS. Sam właśnie czekam za dyskiem 120 który udało mi się wylicytować. Co do bana to raczej z czymś takim się nie spotkano, jednak zawsze należy pamiętać że nie jest to oryginał MS i jest to w jakiś sposób naruszenie warunków umowy. Decyzja zależy od indywidualnego podejścia. Ja np kupiłem i nie przejmuję się tym...
    Pozdrawiam

8. adas-pl1

adas-pl1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    dzieki bardzo za odpowiedz bo wlasnie przymierzam sie do kupna takiej 250 - jeszcze takie pytanie jak rozumiem nic tam nie musze instalowac ?znaczy po prostu podpinam dysk i smiga tak?

9. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Żadnego blokowania ani bana za to nie będzie blokowali ( podobno ) podrobione karty pamięci ale nie wiem na 100% takie były plotki a takiego dysku ci nie zablokują bo niby za co jak gry nawet można instalować na penie wiec do czego mają się przyczepić możesz sobie podłączyć jaki chcesz dysk to są akcesoria a nie zintegrowana część xa dyski wd są najpopularniejsze bo wątpię żeby cie było stać na oryginalny kupuj śmiało wd nic się nie stanie obudowa do slima też nie potrzebna bo jak już mówiłem po to jest sata w slimie żeby nie trzeba było obudowy

10. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Tak ten dysk już jest przygotowany do pracy z konsolą, także tylko podpinasz i działa...

11. adas-pl1

adas-pl1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    super jeszcze raz dzieki wszystkim za pomoc - swiezak jestem i jeszcze nie ogarniam :>

12. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Kup odrazu z obudowa. Niedosyc ze masz orginalny to jeszcze taniej i w obudowie. -.-

Wczytywanie...

Poleć forum