1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk twardy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez benek281982, Wrzesień 16, 2015.

1. benek281982

benek281982 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich od razu może powiem ze jestem zielony jeśli chodzi o konsole Xbox. Mam problem ostatnio dostałem od znajomego konsole dosłowne za paczke fajek, brak w niej pada i udało mi się dojść ze ma uszkodzony dysk twardy(konsola wieszała się w menu głównym ale gry z płyty działały już normalnie po wyjeciu dysku konsola również działa bez problemu) I teraz moje pytanie czy jest jakaś możliwość podłączenia do konsoli zewnętrznego dysku twardego na usb tak aby robił za pamięć masowa konsoli ? Chciał bym ja dokładnie sprawdzić czy nie jest zbanowana itp... jednak bez tardego dysku nie mogę pobrać aktualizacji a przez to zalogowac się do sklepu MS Będę wdzięczny za podpowiedzi i odpowiedzi. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    By podłączyć dysk potrzebujesz konwertera SATA <> USB np. takiego. Nie jestem pewny ale jakbyś pobrał aktualizację na pendrive ? Masz jakiś to spróbuj.

Wczytywanie...

Poleć forum