1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk twardy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez muniek131, Kwiecień 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. muniek131

muniek131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Witam!
    Zakupiłem około 2 dni temu dysk 160GB WD BEVS (bez bad sektorów) przerobiłem go na dysk do x'a. Wszystko poszło bez problemów chodzi z x'em jako 120gb. Tylko pytanie bo czasami (może nawet częściej) tyknie. Czy to może oznaczać, że dysk powoli odmawia posłuszeństwa? Dodam, że produkcja SEP 2007.

2. Lotnik421 Xbox One

3. drag_op

drag_op Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Milicz
    Posprawdzaj taśmy czy dolegają dobrze...
    Miałem podobny efekt w kompie na dysku SATA i winą była wyrobiona końcówka zasilania..
    Jeśli to nie pomorze to możliwe że dysk powoli kończy swój żywot.
    a odczuwasz jakieś złe sktuki tego tykania?

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    WD tak "tykaja" czasami ;) Chyba ze to glosne stuki to moze byc cos nie tak.

5. livingfear

livingfear Guest

nie ten dzial,kosz.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum