1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk twardy.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Fleder94, Sierpień 3, 2010.

1. Fleder94

Fleder94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wiecie może gdzie mogę kupić oryginalny dysk twardy do xboxa 360 zaczynając od 120gb do 200 zł ostatnio mieli w ultimie ale z tego co widzę to już niema.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
  4. Fleder94

Fleder94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tam same nieoryginały są.

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
  6. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na oryginały masz gwarancję roczną producenta (w tym wypadku Microsoft). Na nieoryginały też widziałem gwarancje, ale max półroczne (to chyba nie jest zgodne z polskim prawem tak przy okazji) i są to gwarancje pana Józia z allegro.
    Które to dywagacje nie zbliżają nas jakby w ogóle do sedna, czyli gdzie nabyć oryginalne dyski <200zł.

7. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na allegro spokojnie można nabyć orginalne dyski w dobrej cenie.Razem z znajomym za jakieś 180 kupiliśmy orginalne 120GB.Wiem że oryginał bo sprawdzałem ;P

8. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    kup na allegro, co to za róznica,są też na pewno oryginalne tylko poszukaj.Rok gwarancji jest razem z konsolą, ale czy sam dysk.....

Wczytywanie...

Poleć forum