1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk twardy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grechurion, Styczeń 4, 2012.

1. grechurion

grechurion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Zakupiłem dzisiaj Xbox 360 4GB + Kinect + 2 gry + dysk 250GB - Konsola - CENA w RTV EURO AGD i mam pytanie jak podłączyć do konsolki ten dysk 250 gb bo na tym 4gb już mi miejsca brakuje?

I jeszcze jedno na początku konfiguracji miałem tam kraj do zaznaczenia i wybrałem Stany Zjednoczone bo myślałem że jeszcze nie ma xbox live w polsce.Czy da się to zmienić?pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    najpierw zgraj sobie wszystkie sejwy najlepiej na pen driva.
    Później kup specjalny dysk do slima i wymień go :)
    Na górze masz zaślepke która wyciągasz, później wyciągasz dysk i wsadzasz nowy:
    tu masz od 2:30 minuty
    DIY Upgrade XBOX 4GB to 250GB (XBOX 360 SLIM HACK) - YouTube
    Z tym USA to zależy jaka konfiguracja?
    W sensie Ustawienia regionalne? czy Ustawienia konta pod XBOX liva?
    Bo jak ustawienia regionalne, to w każdej chwili możesz zmienić w ustawieniach konsoli,
    Jak ustawienia konkretnie profilu, to mozesz migrowac z kontem, lub zalozyc nowe.
    Zreszta osobiscie polecam USA, duzo wiekszy rynek np. Aplikacji, ale nie tylko.

4. grechurion

grechurion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dziękuję za odpowiedź ale mam jeszcze jedno pytanie chciałbym zakupić sobie na xboxa Battlefielda 3 nawet używanego tylko żeby był jak najtaniej.Znacie może jakiś sklep lub ofertę?

5. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest wyprzedaż na gram.pl - 129 za BF3, dobra cena. Battlefield 3 PL - kup Battlefield 3 PL Xbox 360 - sklep gram.pl!

Dwa słowa do wypowiedzi kolegi doronio.
    Pamięć 4GB jest wbudowana, tym samym miejsce na dysk 250GB jest puste, nic nie trzeba stamtąd wyciągać. Kupujesz dysk, wkładasz i voila.
    Konto na USAńskim XBL może i ma więcej zawartości, ale trzeba pamiętać, że sporo gier ma blokadę regionalną i mimo, że będziesz mógł je kupić, to mogą nie działać na europejskiej konsoli.

6. BadBoyPL

BadBoyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Dlatego warto zrobić migracje konta do PL. W sumie nie trudne 1-2 min roboty.

Wczytywanie...

Poleć forum